Samsung prezentēs pulksteni, kas darbojas līdzīgi viedtālrunim

2013. gada 16. augusts plkst. 16:25
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Nākamajā mēnesī Samsung Electronics iepazīstinās ar rokaspulkstenim līdzīgu ierīci Galaxy Gear, ar kura palīdzību var zvanīt, izmantot internetu, kā arī lasīt epastus, aģentūru Bloomberg informējušas uzņēmumam tuvu stāvošas personas.

Galaxy Gear darbinās Google Android sistēma un šajā gadā to plānots laist pārdpšanā, lai pārspētu potenciāli konkurējošu produktu no Apple. Jauno ierīci Samsung prezentēs 4. septembrī, kas ir divas dienas pirms IFA patērētāju elektroierīču šova Berlīnē.

Jāpiebilst, ka februārī arī Apple tuvu stāvošas personas atklāja, ka aptuveni 100 dizaineri strādā pie rokaspulkstenim līdzīgas ierīces, un plānots, ka tirgus ar to tiks iepazīstināts jau šogad.

Pērn Samsung kļuva par lielāko viedtālruņu ražotāju, pārspējot Apple.

Samsung aprīlī sāka viedtālruņa Galaxy S4 tirdzniecību. Pieprasījums pēc ierīces bija tik liels, ka kompānijai bija grūtības izpildīt visus pasūtījumus.

Galaxy S4 ir aprīkots ar dažādām inovācijām, tostarp spēj atpazīt žestus un reaģēt uz lietotāja skatienu. Ierīce ir Samsung jaunākais trumpis cīņā ar spēcīgo konkurentu Apple, ar kuras palīdzību Dienvidkorejas kompānija cer vēl vairāk uzlabot savas pozīcijas viedtālruņu tirgū. 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām