SAP investē 2 miljardus eiro lietu interneta attīstībā pasaulē

2016. gada 29. septembris plkst. 14:40
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Pasaules vadošais biznesa programmatūru ražotājs SAP SE paziņojis par plānotām investīcijām 2 miljardu eiro apmērā līdz 2021.gadam, lai palīdzētu uzņēmumiem un valsts iestādēm izmantot tās priekšrocības, ko sniedz sensori, viedierīces un lielo datu (Big Data) tehnoloģijas, kas nodrošina lietu interneta (Internet of Things jeb IoT) darbību, informē uzņēmumā.

SAP plāno paātrināt inovācijas savā IoT risinājumu portfelī, palielināt ieņēmumus un tirdzniecības apmērus,  izvērst pakalpojumus, atbalstu un sadarbību inovāciju attīstībā; paplašināt savu partneru un jaunu uzņēmumu loku IoT tirgū. Tiek prognozēts, ka tādējādi kopējais IoT tirgus apjoms līdz 2020.gadam varētu sasniegt 250 miljardus eiro. 

Lai arī uzņēmumiem un publiskā sektora iestādēm ir pieejama iepriekš nepieredzēta piekļuve daudz lielākam informācijas apjomam un reāllaika datiem, tie joprojām saskaras ar grūtībām, apkopojot šo informāciju. SAP IoT mērķis ir padarīt jēgpilnus no daudziem avotiem iegūtos lielos datus (Big Data) ar tādu IoT risinājumu palīdzību, kas ietver datorapmācību un tiek integrēti ar galvenajām SAP S/4 HANA® uzņēmējiem domātajām lietotnēm. SAP IoT ietver risinājumus, kas savieno cilvēkus, partnerus, lietas un fizisko vidi, ļaujot organizācijām paplašināt un bagātināt savas darbības procesus ar reāllaika, tiešsaistes informācijas pieejamību.

Tāpat SAP nesen iegādājies Fedem Technology, norvēģu uzņēmumu, kas specializējas jauno tehnoloģiju analīzē un tādu programmatūru izstrādē, kas nepieciešamas daudzu elementu dinamiskai simulācijai un daudzveidīgai slodzei pakļautu struktūru un mehānisko sistēmu kalpošanas laika aprēķiniem.

SAP plāno izveidot pārstāvniecības visā pasaulē, lai sadarbotos ar klientiem, partneriem un StartUp Industry 4.0 un IoT jomā. SAP IoT laboratoriju mērķis ir kļūt par bākām un galvenajiem piekļuves punktiem IoT izpētei, attīstībai, ideju pārbaudes modelēšanai un nepieciešamajam atbalstam, nodrošinot IoT demonstrējumus, pārdomātu vadību, zināšanas un infrastruktūru stratēģijas izveidei un inovatīvu produktu kopradei.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi