SAS biežāk lidos no Stokholmas uz Ķīnu

2007. gada 17. jūlijs plkst. 10:51
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Scandinavian Airlines (SAS) piedāvās 13 tiešos reisus nedēļā no Skandināvijas uz Ķīnu, sākot ar 2008. gada aprīli. Aviokompānija nodrošinās lidojumus no Kopenhāgenas uz Pekinu ik dienas, bet no Stokholmas - sešas reizes nedēļā, Db.lv informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību konsultante Māra Bransone.

Šā gada martā SAS uzsāka tiešos reisus no Stokholmas uz Pekinu līdztekus tiešajiem reisiem no Kopenhāgenas. Lidojumu skaits tiek palielināts, ņemot vērā šā maršruta popularitātes pieaugumu biznesa klientu un tūristu vidū. Nākamā gadā augustā Pekinā notiks Vasaras olimpiskās spēles, kas arī palielinās pasažieru plūsmu šajā maršrutā.

"Mūsu piedāvātie maršruti uz Pekinu no Stokholmas un Kopenhāgenas ir bijuši ļoti veiksmīgi un pieprasīti, un mēs izjūtam nepieciešamību pēc vēl lielāka lidojumu skaita," skaidro Lars Sandals Sorensens (Lars Sandahl Sørensen). "Turklāt, pateicoties veiksmīgajai sadarbībai ar mūsu partneri Air China, SAS pasažieriem ir iespēja ceļot gandrīz pa visu  Ķīnu. Mēs arī piedāvājam elastīgāku lidojumu grafiku starp šiem diviem reģioniem un vairāk izvēles iespējas nekā jebkura cita aviokompānija."