Sasaukta ārkārtas sanāksme par elektrības traucējumiem

2011. gada 06. janvāris plkst. 17:55
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Ekonomikas ministrs Artis Kampars sasaucis Ekonomikas ministrijas vadības ārkārtas sanāksmi par rīcību elektroenerģijas operatīvai atjaunošanai, informēja ministrijā.

Pēc Ministru kabineta ārkārtas sēdes Ekonomikas ministrijā šovakar notiks vadības un atbildīgo dienestu, tai skaitā AS Latvenergo vadības un AS Sadales tīkli pārstāvju, operatīva tikšanās par turpmāko rīcību elektroenerģijas padeves atjaunošanai.

Sanāksmē piedalīsies ekonomikas ministrs Artis Kampars, Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Juris Pūce, valsts sekretāra vietnieks Gatis Ābele, Enerģētikas departamenta direktors Dins Merirands un citi.

Db.lv jau rakstīja, ka patlaban bez elektrības ir aptuveni 16 tūkst. mājsaimniecību, Latvenergo turpina novērst radušos bojājumus.

Premjers Valdis Dombrovskis (Vienotība) norādija, ka valstī patlaban nav enerģētiskā krīze, tā būtu situācijā, ja vismaz trešdaļa no Latvijas iedzīvotājiem būtu bez elektroenerģijas.

Viņš norādīja, ka katra pašvaldība atsevišķi var lemt - izsludināt vai neizsludināt ārkārtas situāciju. Premjers arī piebilda, ka neredz īpašu jēgu izsludināt ārkārtas situāciju, jo tas «nevairošot, piemēram, Latvenergo brigāžu skaitu».

Sniega radītie elektroenerģijas padeves traucējumi vislielākos zaudējumus radījuši Latgales uzņēmējiem, problēmas arī citur. Lai arī konkrētu zaudējumu apjomu pagaidām neviens uzņēmējs vēl nenosauc, piena ražotājiem tie esot mērāmi ar vairākām nullēm.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām