Citas ziņas

Saules dārza strūklaku pārvērš par veļas mazgājamo bļodu

Dienas Bizness, 21.07.2015

Foto: Ivars Bogdanovs

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Bauskā, Saules dārzā izbūvētā strūklaka veido kopīgu ansambli ar līdzās esošo Viļa Plūdoņa pieminekli. Diemžēl daži baušķenieki acīmredzot nezina, kāpēc pilsētās iekārto šādus vides elementus - naktī no svētdienas uz pirmdienu strūklakas baseinā kāds ielējis stipri putojošu šķidrumu, vēsta reģionālais portāls bauskasdzive.lv.

Visu pirmdienu šķidrums putoja pa baseinu, ne tikai bojādams kopskatu, bet, iespējams, arī strūklakas mehāniku. Turklāt šis nav pirmais gadījums. Līdzīgi baseins ar putojošu šķidrumu bijis piepildīts pāris reizes šovasar, arī pērn. Tāpat ir novērots, ka jaunieši, iekāpjot baseinā, ar kājām cenšas nobloķēt ūdens plūsmu. Arī tādējādi strūklaku iespējams sabojāt. Nereti nācies redzēt, ka apkārtējo māju iedzīvotājas te atnāk un skalo savas izmazgātās drēbes.

Bauskas novada administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Šomina paskaidroja, ka pašvaldības kārtībnieki izskatīs video kameru ierakstus. Līdzīgā gadījumā pērn video novērošanas iekārtās bija fiksēts gadījums, kad tiek bojāta strūklaka. Materiāli par notikušo tika nodoti Valsts policijai.

Plašāk lasiet www.bauskasdzive.lv.

Komentāri

Pievienot komentāru