Scandlines atklās jaunu reisu

2007. gada 18. jūnijs plkst. 9:38
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Vācijas - Dānijas prāmju kompānija Scandlines AG no 2007. gada oktobra paplašinās savu pārvadājumu tīklu, iekļaujot tajā jaunu maršrutu no Rostokas (Vācijā) uz Hanko (Somijā), Db.lv informēja kompānija.

Sākot ar oktobri, Scandlines dosies reisā uz Somijas ostu Hanko divreiz nedēļā. Pārvietošanās laiks būs 32 stundas. Prāmis kursēs līdz decembra beigām. Reisu skaits ar 2008. gadu tiks palielināts līdz četrām reizēm nedēļā, un to veiks divi prāmji, kuru kopējā kravas jauda ir 1 800 metru.

"Pateicoties Rostokas - Hanko līnijai, Scandlines varēs piedāvāt Eiropas transporta nozarei tādu pakalpojumu klāstu, kas palīdz optimizēt loģistikas procesa ķēdes svarīgajā ziemeļu - dienvidu koridorā Baltijas jūrā. Turklāt Scandlines nākotnē piedāvās arī divus maršrutus no Vācijas preču transportēšanai uz Krievijas tirgu: caur Ventspils ostu Latvijā - Scandlines transporta centru Baltijas valstīs un Hanko, Somijā. Abām ostām ir labs potenciāls attiecībā uz savienojumiem ar autoceļiem un dzelzceļu," liecina kompānijas paziņojums.

Scandlines pašlaik piedāvā trīs līnijas no Rostokas - uz Dāniju, Zviedriju un Latviju.

Vācijas - Dānijas uzņēmums Scandlines AG pašlaik piedāvā 12 maršrutus (no 2007. gada oktobra - 13) trijstūrī starp Vāciju, Dāniju un Zviedriju, kā arī Baltijas valstīm. 2006. gadā uzņēmumam bija 547 miljonu eiro apgrozījums, tas guva 103 miljonu eiro peļņu, kas ir par 47% vairāk nekā 2005. gadā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām