SEB banka atjauno patēriņa kredītu izsniegšanu

2010. gada 01. novembris plkst. 15:15
Autors: Ritvars Bīders
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

Pēc vairāku gadu pārtraukuma SEB banka nolēmusi savu piedāvājumu klāstā atjaunot patēriņa kredīta izsniegšanu ar iespēju saņemt īstermiņa aizdevumu līdz 8 tūkstošiem latu.

SEB bankas patēriņa kredīts, kam bankā var pieteikties no šā gada 1. novembra, paredzēts personīgā patēriņa finansēšanai, piemēram, mājas vai dzīvokļa remontam, kāzām, ceļojumam, mēbeļu vai sadzīves tehnikas iegādei, autotransporta iegādei, studijām vai kursiem, u.c.

Nosakot patēriņa kredīta apjomu, tiks vērtēts klientam nepieciešamās summas samērīgums ar esošajiem ienākumiem, kā arī jau esošo saistību apjoms un iepriekšējā pieredze līdzšinējo saistību dzēšanā. Aizdevuma atmaksas termiņš būs atkarīgs no kopējās piešķirtās summas apjoma un būs no 6 – 60 mēnešiem, to atmaksājot vienādos ikmēneša maksājumos.

Pamatojot patēriņa kredīta piedāvājuma «atdzīvināšanu», SEB bankas valdes locekle, privātpersonu, mazo un vidējo uzņēmumu apkalpošanas vadītāja Ieva Tetere saka: «Šī gada laikā esam vērojuši pakāpenisku klientu ekonomiskās aktivitātes pieaugumu un interesi par iespējām saņemt finansējumu mazāku mērķu īstenošanai.»

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām