Finanses

SEB banka ir piešķīrusi vairāk nekā 6 miljonus eiro SIA Bitateks un Cita Santehnika

Žanete Hāka, 29.10.2015

Foto: Cita tehnika

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Refinansēšanas darījuma ietvaros SEB banka piešķīrusi daudznozaru uzņēmumam SIA Bitateks finansējumu 4,9 miljonu eiro apmērā, informē SEB banka.

Turklāt uzsāktās sadarbības ietvaros veikalu tīklam Cita Santehnika, kurš ietilpst SIA Bitateks uzņēmumu grupā, SEB banka piešķīrusi arī faktoringa līniju 1,2 miljonu eiro apmērā.

SEB bankas valdes loceklis Ints Krasts uzsver, ka uzņēmumu finansēšana ir būtiska SEB bankas prioritāte - banka labprāt finansē uzņēmumus, kas iegulda inovācijās un paplašina savu darbību ārzemēs.

SIA Bitateks valdes loceklis Dmitrijs Aškinezers: « Izvēloties sadarbības banku, mums bija svarīgi atrast partneri, kuram varējām uzticēties un kurš varēja piedāvāt abpusēji izdevīgus finansēšanas nosacījumus. Piešķirtais finansējums ļaus mums pārkreditēt esošās saistības un koncentrēties uz biznesa paplašināšanu. Mūsu plānos ir biznesa attīstība Igaunijā un Lietuvā, kam šis finansējums ir būtiska sastāvdaļa.»

Kopumā šī gada deviņu mēnešu laikā SEB banka Latvijas uzņēmumiem izsniegusi finansējumu gandrīz 323 miljonu eiro apmērā.

Daudznozaru uzņēmums SIA Bitateks ir dibināts 1997. gadā. Veikalu tīkls Cita Santehnika Latvijā darbojas kopš 1999. gada, piedāvājot tirgū santehniku, apkures iekārtas, būvmateriālus, mēbeles, instrumentus, kā arī elektropreces. Veikalu tīkls ir pārstāvēts arī Igaunijā.