SEB bankas Private Banking pārvaldi turpmāk vadīs Elīna Gūtmane

2017. gada 16. novembris plkst. 16:57
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

Šā gada 1. novembrī par AS SEB banka Private Banking pārvaldes vadītāju kļuvusi Elīna Gūtmane, informē bankas pārstāvji.

Elīnai Gūtmanei ir vairāk nekā desmit gadu pieredze, strādājot ar Private Banking klientiem.

2007. gada jūnijā Elīna Gūtmane uzsāka savu karjeru SEB bankā kā privātbaņķiera asistente, vēlāk kļuva par vecāko klientu apkalpošanas koordinatori, uzņemoties atbildību par privātpersonu un korporatīvo klientu darījumiem, Private Banking pakalpojumiem un piedāvājumiem. Kopš 2010. gada Elīna Gūtmane veica privātbaņķiera pienākumus.

Elīnai Gūtmanei ir RISEBA iegūts bakalaura grāds biznesa un personāla vadībā. Šobrīd Elīna turpina papildināt akadēmiskās zināšanas Banku augstskolā finanšu jomas maģistra programmā.

Arnis Škapars, SEB bankas valdes loceklis: «Mūsu klienti arvien vairāk novērtē pareizi balansētu biznesa modeli, kurā liela nozīme ir atsevišķu pakalpojumu digitalizācijai, taču personīgā attieksme un vērtīga konsultācija arvien ir svarīgākais iemesls, kāpēc klienti mūs izvēlas. Domājot par klientu ērtībām, šovasar atvērām jaunas, modernākas telpas mūsu Private Baking klientiem Vaļņu ielā. Esam gandarīti, ka mūsu pūliņus jau vairākus gadus pēc kārtas novērtē gan starptautiski eksperti, gan klienti – ne velti pēdējo gadu laikā SEB bankas Private Banking bizness ir guvis būtisku izaugsmi, uzrādot pieaugumu biznesa apjomos, ko sekmējusi esošo klientu uzticība un jaunu klientu piesaiste.»

Līdzšinējā Private Banking vadītāja Aija Miķelsone ir kļuvusi par Mazo un vidējo uzņēmumu segmenta vadītāju Baltijā, kā arī Biznesa attīstības vadītāju SEB bankā Latvijā. Aija Miķelsone līdz ar jauno pienākumu pildīšanu pievienojas SEB bankas vadības komandai. Šobrīd SEB bankas vadības komandu veido bankas valde – Ieva Tetere, Kārlis Danēvičs, Ints Krasts, Arnis Škapars, kā arī Lielo uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Viktors Šeršņovs, Mazo un vidējo uzņēmumu segmenta vadītāja Baltijā Aija Miķelsone, Restrukturizācijas vadītājs Renārs Vīksna un Korporatīvās komunikācijas pārvaldes vadītāja Agnese Strazda.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds