Segliņš Rīgas namos virzīs jaunus projektus

2011. gada 21. janvāris plkst. 16:33
Autors: Db.lv
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

 Rīgas namu pārziņā ir nodrošināt Rīgas pilsētas izstāžu zāles, kinoteātra Rīga un Rīgas Kongresu nama darbību. Tāpat SIA Rīgas nami darba kārtībā esot vēl vairāku projektu realizēšana, piemēram, akustiskās koncertzāles izbūve Kongresa namā, Latvijas Nacionālās operas III kārtas realizēšana, jautājumi, kas skar Saktas puķu tirgu, aģentūru BNS informēja Rīgas vicemēra Andra Amerika (LPP/LC) biroja pārstāve Liene Pētersone.

Jau vēstīts, ka SIA Rīgas nami valdes locekļu skaits ir paplašināts līdz trim cilvēkiem, ieceļot amatā ekspolitiķi Mareku Segliņu (Tautas partija), jo pašvaldības uzņēmumam nodotas jaunas funkcijas un uzdevumi.

Vicemēra pārstāve skaidrojot M. Segliņa pienākumus atsaucās uz 2009.gada Rīgas domes lēmumu likvidēt Rīgas kultūras aģentūru, kad daļa tās funkciju tika nodotas pašvaldības Kultūras departamentam, bet daļa Rīgas namiem.

Pētersone minēja, ka «Ievērojot Mareka Segliņa izglītību, līdzšinējo pieredzi un zināšanas jurisprudencē, kā arī valsts un pašvaldības darbā, tika pieņemts lēmums, nerīkojot konkursu, iecelt viņu vakantajā "Rīgas namu" valdes locekļa amatā.»
Segliņa kompetencē būšot jautājumi par Rīgas namu īpašumā esošo, valdījumā vai apsaimniekošanā nodoto nekustamo īpašumu attīstības un investīciju projektu juridisko nodrošinājumu.

Segliņš balotējās, bet neiekļuva 10.Saeimā. Valdes locekļa amatā viņš iecelts 7.janvārī.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām