Seile pieļauj Saeimas ārkārtas vēlēšanas

2011. gada 03. maijs plkst. 8:57
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Esošā Saeima ir pārāk saskaldīta un nezinu, vai tā tiešām spēs nodzīvot līdz nākošajām Saeimas vēlēšanām un nebūs vajadzīgas ārkārtas vēlēšanas, raidījumā 900 sekundes atzina Pilsoniskās savienības valdes locekle un bijusī Saeimas deputāte Anna Seile.

Vērtējot 10. Saeimas darbu, A.Seile norāda, ka bija cerējusi – būs labāks Saeimas sastāvs. Tas tomēr atkal esot ārkārtīgi saskaldīts, un, viņasprāt, kļūda ir arī tā, ka tikai divas partijas ir valdošajā koalīcijā.

«Ja koalīcija būtu nedaudz plašāka, bet te es nedomāju Saskaņas centru, kam varbūt nostājas ir pilnīgi citādākas, tas varēja būt TB/LNNK, jo gan jau arī viņi pieslīpētos ar savu superradikālismu. Tad valdībai un Saeimai būtu vieglāk pieņemt lēmumus, kaut vai jautājumā par Valsts prezidentu un tamlīdzīgi,» piebilda A.Seile.

Viņa arī atzina, ka šajā Saeimā ir tādi paši deputāti kā bija citās, un viņi neesot švakāki par iepriekšējiem, daži pat esot labāki. Savukārt Saeimas prestižs sabiedrības acīs jau nedaudz esot uzlabojies, jo Saeimā neesot garo superrunātāju, kuros neviens neklausās un kuri taisa jokus.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds