Sekojot idejai: Bijām domājuši, ka tas būs grūtāk

2016. gada 31. maijs plkst. 8:15
Autors: Anda Asere
Dalies ar šo rakstu

Nepilnos divos gados Edurio ne vien lieto 200 skolās Latvijā, bet nesen sākts pilotprojekts Ītonas koledžā, otrdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

2014. gada decembrī Edurio sāka pirmo pilotprojektu 17 skolās, otrs 2015. gada maijā notika 60 skolās, bet pērnā gada nogalē tika palaista gatavā izglītības vadības rīka versija.

«Kopš decembra tas ir aptuveni 200 skolās, kas ir ceturtdaļa no visām Latvijas skolām. Esam gājuši uz priekšu lieliem soļiem un nesen esam vienojušies, ka Edurio tiek izmantots visās Rīgas skolās un ka to izmantos arī Izglītības kvalitātes valsts dienesta eksperti akreditācijas procedūrās,» saka Ernests Jenavs, SIA Edurio valdes priekšsēdētājs. Vaicāts, cik vienkārši bija panākt vienošanos ar tik daudz skolām, viņš norāda, ka uzņēmuma stratēģija no paša sākuma ir bijusi iesaistīties dialogā ar visiem partneriem un nav bijusi tāda situācija, ka Edurio ierastos pie partnera ar gatavu produktu. «Tas vienmēr ir bijis dialogs. Esam ieklausījušies skolu viedoklī, domājot par virzieniem, kā attīstīt platformu. Process nebija grūts, bet ilgstošs,» atzīst Ernests. Aktīvākās skolas ir galvaspilsētā, bet arī Talsos, Ventspilī, Limbažos un Siguldā šo rīku izmanto gana intensīvi. «Ir daudz skolu, kas vēlas būt inovatīvas. Mūs tas pat nedaudz pārsteidz – bijām domājuši, ka tas būs grūtāk, bet sapratām, ka izglītības kvalitāte ir tas, kas rūp visiem, un ir dažādi veidi, kā cilvēki redz, kā to uzlabot,» domā Ernests.

DB jau rakstīja (09.03.2015.), ka Edurio ir atgriezeniskās saites iegūšanas platforma skolām – no skolēniem, skolotājiem un vecākiem.

Visu rakstu No Rīgas līdz Ītonai lasiet 31. maija laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu