Sekojot idejai: Nodod kameru patērētāju rokās

2016. gada 29. marts plkst. 8:58
Autors: Anda Asere
Dalies ar šo rakstu

Izstrādājot SkatSkat.lv 360 grādu virtuālās tūres, uzņēmējiem rodas ideja par vienkārši lietojamu kameru, kas ļautu to darīt ātrāk un bez pakalpojuma

Kopš 2010. gada, kad kompānija sāka darbu, tā lēnām «apaugusi» ar pakalpojumiem, kas palīdz parādīt klientam viņa produktus labāk. Uzņēmums fotografē un filmē ar bezpilota lidaparātiem no gaisa, veic 3D modelēšanu un veido vizualizācijas nekustamā īpašuma objektiem.

Pērn šo pakalpojumu bizness – SIA Giraffe Visualization Group Latvijā, LTD Giraffe360 Lielbritānijā un LLC Giraffe Visual Gruzijā – sasniedza pusmiljonu eiro lielu apgrozījumu. Uzņēmums piecos pastāvēšanas gados ir audzis teju par 100% ik gadu. Tomēr, lai cik veiksmīgs būtu bizness, tas nav viegli mērogojams – aug pakāpeniski, ļoti strauja izaugsme nav iespējama, jo ir liels roku darba apjoms. Lai paātrinātu virtuālo tūru izstrādes laiku, SkatSkat.lv vadītājs Mikus Opelts ar komandu pērn sāka strādāt pie jaunas tehnoloģijas – vienkārši lietojamas 360 grādu fotokameras ražošanas. «Cilvēkiem nepieciešams uztvert vidi, nodot informāciju. Lai gan iPhone taisa labas bildes, ar to ne vienmēr pietiek – fotogrāfijas nenodod pilnīgu informāciju par vidi,» saka Mikus.

Visu rakstu Nodod kameru patērētāju rokās lasiet 29. marta laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu