Sekojot idejai: Tauriņiem pievienojas citi aksesuāri 

Koka aksesuāru zīmola Bug koka tauriņu rindas tagad papildina aproču pogas un kaklasaites saspraudes, kā arī rokassprādzes un auskari dāmām , otrdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Anda Asere
, 28.04.2015
1/14

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

«Gribam, lai cilvēki rotātos, lai arī vīrieši saprastu, ka viņiem ir aksesuāri,» saka Madara Lesīte, kura kopā ar Dzintaru Volmani un Robertu Strautnieku radījuši koka aksesuāru zīmolu Bug. Kopš zīmola izveidošanas, par ko DB rakstīja pirms diviem gadiem, Bug ir kļuvis par stabilu koka aksesuāru ražotāju. Iepriekš Roberts un Dzintars nodarbojās ar restaurāciju, bet tagad koka aksesuāru izgatavošana ir kļuvusi par viņu pamatnodarbošanos, savukārt restaurācija palikusi vien hobija līmenī. Tik tikko Bug ir atvēris savu internetveikalu bugbowtie.com, kas paralēli kalpos kā mājaslapa, kur pastāstīt par zīmola jaunumiem un kur būtu redzams viss, ko kompānija var paveikt. «Iepriekš īsti nebija nepieciešamības pēc internetveikala, jo apjomu, ko veikali pieprasīja tā vien varējām paveikt, bet šobrīd varam saražot vairāk,» saka Dzintars.

Madara piebilst, ka tas nepieciešams, lai nopietni sevi prezentētu. Vēl viens svarīgs aspekts, kāpēc Bug komanda veido savu internetveikalu, ir tas, ka lielākoties veikali ar ražotājiem sadarbojas uz realizācijas līguma pamata, kas nozīmē, ka nauda par realizētajām precēm uzņēmuma kontā ienāk krietni vien vēlāk, nekā preces piegādātas tirgotājam. Turpretī savā internetveikalā naudas aprite būs daudz ātrāka.

Paveras citas durvis

«Esam iestājušies Latvijas modes zīmolu apvienībā. Bug akceptēts kā aksesuārs, kas ir gana labs modes industrijā. Esam sasnieguši dizaina, nevis amatniecības līmeni,» teic Madara. Latvijas modes zīmolu apvienībai ir savs veikals 8 Rooms.

Visu rakstu Tauriņiem pievienojas citi aksesuāri lasiet 28. aprīļa laikrakstā Dienas Bizness.

Jaunākais izdevums