Sekojot pieprasījumam, paplašinās durvju, logu un saliekamo māju ražotājs Byko-Lat

2011. gada 15. novembris plkst. 18:27
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Islandiešiem piederošais Byko-Lat, koka durvju, logu, saliekamo māju un dārza mēbeļu ražotājs, noslēdzis piecu gadu sadarbības līgumu ar Lielbritānijas Dale Windows, vēsta bbn.ee.

Jaunais līgums nozīmē, ka Byko-Lat ražos Dale Windows produktus saskaņā ar licenci. Lai neatpaliktu no augošā pieprasījuma, Byko-Lat šobrīd paplašina koka durvju un logu ražotni Valmierā un būvē otru rūpnīcu.

«Ar Dale Windows mēs veiksmīgi esam strādājuši trīs gadus un esam sekojuši viņu izaugsmei,» sacījis Valts Kurpnieks, Byko-Lat rīkotājdirektors. «Ņemot vērā viņu prognozēto izaugsmi, mēs sapratām, ka esošajā rūpnīcā maksimālo jaudu mēs varētu sasniegt līdz šā gada beigām,» skaidrojis V. Kurpnieks, piebilstot, ka šī iemesla dēļ tika pieņemts lēmums būvēt otru rūpnīcu.

«Mūsu pašreizējā jauda ir 900 vienības - durvis un logi - mēnesī, bet pēc paplašināšanās mēs plānojam sasniegt 1400 vienības mēnesī,» skaidrojis Byko-Lat pārstāvis.

Tāpat kā daudzi Latvijas uzņēmumi, kas strādā šajā jomā, Byko-Lat eksportē gandrīz visu savu produkciju. Tas ļāvis vieglāk pārciest recesiju. Kurpnieks gan stāstījis, ka arī Latvijas tirgus palēnām rāda dzīvības pazīmes.

Dalies ar šo rakstu