Sēras par Mārtiņa Freimaņa nāvi Twitter pasaules topā

2011. gada 27. janvāris plkst. 11:59
Autors: Guna Gleizde
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Sēru vēsts par populārā latviešu mūziķa Mārtiņa Freimaņa nāvi kļuvusi par vienu no pasaulē apspriestākajām tēmām mikroblogošanas vietnē Twitter.

Mūziķis miris naktī uz ceturtdienu 33 gadu vecumā, viņa nāves iemesls ir gripas izraisītas komplikācijas, ziņo Latvijas interneta mediji.

Populārā dziedātāja un dziesmu autora nāve ceturtdienas rītā bijusi teju vienīgā apspriestā tēma Latvijas Twitter lietotāju vidū, tādēļ mūziķa vārds iekļuvis sarakstā starp desmit šobrīd visapspriestākajām tēmām pasaulē, par ko liecina Twitter Trending topics saraksts.

M. Freimanis popularitāti guva kā grupas Tumsa vokālists. Vēlāk viņš pievērsās solokarjerai un sadarbībai ar citiem māksliniekiem. Viņš bijis ļoti veiksmīgs dziesmu autors skaņdarbiem, ko izpildījuši arī citi mūziķi. Viena no šīm dziesmām – The war is not over – dziedātāju Valtera un Kažas izpildījumā starptautiskajā dziesmu konkursā Eirovīzija ieguva piekto vietu.

Aizsaulē aizgājušā mūziķa talants izpaudies arī citās mākslas jomā – viņš izdevis arī dzejoļu krājumu, kā arī bijis aktieris gan teātra izrādēs, gan kino filmās, gan televīzijas seriālos.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām