Sesks neatbalsta «ugunsdzēsēju metodes»

2011. gada 07. februāris plkst. 8:55
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

«Man nav pieņemamas «ugunsdzēsēju metodes». Valsts pārvaldē pa druskai var samekēt, kur ietaupīt, bet, protams, visvieglāk ir atrast lielāko budžetu un automātiski nogriezt. Neatbalstām šādu risinājumu,» raidījumā 900 sekundes norāda Liepājas domes priekšsēdētās Uldis Sesks.

Viņš arī norāda, ka ne no premjera Vada Dombrovska, ne finanšu ministra Andra Vilka neesot skaidra redzējuma, kas būtu darāms, lai ekonomika un bizness Latvijā būtu veiksmīgs un attīstītos, un, pats galvenais, lai valstī rastos jaunas darba vietas vietas. Griežot ekonomika siltāka nepalikšot, varāk esot jādomā, kur iegudīt.

U.Sesks visiem iesaka arī izlasīt Hadžūna Čanga grāmatu «Sliktie samarieši», kurā esot stāstīts, ka Pasaules Banka, Pasaules tirdzniecības organizācija un SVF nav labdarības organizācijas, un, pēc U.Seska domām, ir jāmeklē pašiem savi ekonomikas glābšanas risinājumi. Viņš arī piebist, ka Latvija ir nogurusi no konsolidācijām.

Kā liecina pieejamā informācija, H.Čanga grāmatā sniegts skarbs skatījums uz norisēm mūsdienu globālajā ekonomikā. Grāmata atklājot Pasaules Bankas, Starptautiskā Valūtas fonda un Pasaules tirdzniecības organizācijas dubulto morāli. Vārdos šīs organizācijas paužot vēlmi, lai visas valstis būtu attīstītas un pārtikušas, bet darbi veicinot attīstības valstu slīgšanu lielākā nabadzībā.

Runājot par elektroenerģijas tarifu kāpumu, U.Sesks norāda, ka tas atstāšot lieu iespaidu uz uzņēmumiem. Pēc U.Seska domām tarifu kāpums ievērojami samazinās uzņēmumu konkurētspēju eksporta tirgos. Īpaši viņš uzsvēra a/s Liepājas metalurgs, kas ir lielākais rūpnieciskais elektroenerģijas patērētājs valstī, tāpat mazos un vidējos uzņēmumus kāpums varētu ietekmēt negatīvi.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi