Severstaļlat padomi pamet divi tās locekļi; padomi vadīs Goroškovs

2012. gada 04. aprīlis plkst. 11:32
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Metāla tirdzniecības un metālapstrādes a/s Severstaļlat padomē notikušas izmaiņas, to pametot tās līdzšinējiem locekļiem Krievijas Federācijas pilsonim Valērijam Borisovam un Valerijam Igaunim. Tāpat Severstaļlat padomē par tās priekšsēdētāju iecelts Dmitrijs Goroškovs, liecina informācija laikrakstā Latvijas Vēstnesis.

Severstaļlat padomē atkārtoti iecelti Krievijas pilsoņi Sergejs Kuzņecovs un Sergejs Likhopuds. Turpmāk Severstaļlat padomē S. Kuzņecovs pildīs padomes locekļa amata pienākumus līdzšinējo padomes priekšsēdētāja vietnieka amata pienākumu vietā, savukārt S. Likhopuds no padomes locekļa ticis paaugstināts par padomes priekšsēdētāja vietnieku, liecina Latvijas Vēstnesis.

Ieraksts par izmaiņām a/s Severstaļlat padomē veikts 29. martā.

Jau rakstīts, ka pērn a/s Severstaļlat ražošana pārsniedza pirmskrīzes apjomus. 2011. ražošanas apjomi palielinājās par 13%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, un divas reizes pārsniedza 2007. gada apjomus.

«Pērn cauruļu ražošanas apjomi pieaugši par 18%, speciāli piegrieztu metāla lokšņu ražošana - par 30%, jo sekmīgi startējām vairākos tirgos, kā arī piedāvājām produkciju ar augstāku pievienoto vērtību,» iepriekš DB stāstīja metāla tirdzniecības un metālapstrādes a/s Severstaļlat valdes priekšsēdētājs Andrejs Aleksejevs.

No ražotnes Rīgā tiek apkalpoti Skandināvijas, Vācijas, Nīderlandes un Baltijas valstu klienti, savukārt no Polijas - Centrāleiropas valstu klienti, reizēm, kad konkrētā ražotne Polijā nevar palielināt savus apjomus, attiecīgie pasūtījumi tiek izpildīti Rīgā, un otrādi, iepriekš skaidroja A. Aleksejevs. 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām