SFM Latvia ar lēcienu iekļūst vidējo ražotāju līgā

2017. gada 26. janvāris plkst. 8:27
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Investējot 1,5 milj. eiro, SIA SFM Latvia divkāršojusi savas ražotnes telpas; tas ļauj kāpināt ražošanas apjomus par aptuveni 70%, ceturtdien raksta laikraksts Dienas Bizness. 

«Pavisam nesen ievācāmies jaunajā 3300 m2 plašajā ražotnē, jau bija kļuvis pārāk šauri. Divās kārtās tika veikta paplašināšana, un tagad zem jumta būs 6500 m2,» pašreizējo situāciju komentē SIA SFM Latvia valdes priekšsēdētājs Nauris Jansons. Pašlaik top telpas 1500 m2 platībā, kuras pilnībā tiks apgūtas jau šovasar.

«Esam apsteiguši sākotnējos plānus, kas paredzēja paplašināšanos īstenot tikai 2018. gadā,» uzsver N. Jansons. Jaunu ražotni un tās paplašināšanos nebija iespēju īstenot bez kredīta. «Bija grūti pierādīt potenciālajam kredīta devējam, kāpēc ražotnes izveide izmaksā tik dārgi, ja citi projekti ir lētāki, kaut arī tajos telferu celtspēja ir tikai 5 līdz 8 tonnas, savukārt SFM Latvia vajadzīgs telferis ar 30 tonnu celtspēju, jo ražojam lielgabarīta detaļas mašīnbūvētājiem,» uz jautājumu, vai tad visu projektu uzreiz vienā piegājienā nebija iespējams īstenot, nevis to sadalīt vairākos posmos, atbild N. Jansons.

Lai uzņēmums tiktu pats pie savas ražotnes, bija nepieciešami 3,5 milj. eiro lieli ieguldījumi, kur krāsošanas, skrotēšanas un metināšanas iekārtām, kā arī telferu iegādei tika novirzīts aptuveni viens miljons eiro.

Visu rakstu SFM Latvia ar lēcienu iekļūst vidējo ražotāju līgā lasiet 26. janvāra laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām