SIA Adugs izmaiņas dalībniekos

2011. gada 17. augusts plkst. 13:40
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Cepumu ražotājas SIA Adugs īpašnieku vidū notikušas izmaiņas, savu daļu samazinot Kiprā reģistrētajam uzņēmumam SILOBRANDS LIMITED un par jaunu dalībnieci kļūstot Ritai Šnepstei, liecina pieejmā informācija Lursoft.

Savu daļu uzņēmumā samazinājusi Kiprā reģistrētā firma SILOBRANDS LIMITED, kurai kopš otrdienas, 16. augusta, pieder 90% daļu. Pirms tam Kiprā reģistrētā firma bija vienīgā SIA Adugs īpašniece.

Kopš 9. augusta 10% viena no lielākajiem Baltijas cepumu ražotāja pieder Ritai Šnepstei.

Jau vēstīts, ka SIA Adugs apgrozījums pērn palielinājies par 28% un sasniedzis 13,13 miljonus latu.

Jau ziņots, ka SIA Adugs ražotne Līvānos šā gada sākumā cieta no elektropadeves traucējumiem, kas, visticamāk, atspoguļosies uzņēmuma finanšu rezultātos. Ražotne kopā ar vēl 17 tūkstošiem mājsaimniecību palika bez elektrības, turklāt pēc tam, kad elektropadeve tika atjaunota un uzņēmums atsāka ražošanu, elektrība atkal pazuda, kā rezultātā sadegusi visa produkcija.

SIA Adugs ik mēnesi saražo vidēji tūkstoš tonnu produkcijas, tai skaitā vafeles, prjaņikus un cepumus.

Jau vēstīts, ka SIA Adugs grasās rekonstruēt gatavās produkcijas noliktavu un augu izcelsmes produktu pārstrādes būvi pārtikas ražošanai. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Jāzeps Zukuls skaidroja, ka kopējie ieguldījumi plānoti trīs miljonu eiro apjomā un paredzēts ieguldīt gan noliktavā, gan jaunās iekārtās. Investīciju rezultātā taps jauni produkti ne tikai vietējam, bet arī eksporta tirgiem.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds