Ražošana

SIA Adugs Production par 2,7 miljoniem eiro iegādāsies jaunu ražošanas līniju

Žanete Hāka, 25.10.2016

Jaunākais izdevums

Noslēdzies konditorejas izstrādājumu ražotāja SIA Adugs Production izsludinātais iepirkums par konditorejas produktu ražošanas līnijas iegādi, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Konkursā saņemti trīs pretendentu piedāvājumi, un par uzvarētāju pasludināta OÜ Bakery equipment. Uzņēmuma piedāvātā līgumcena ir 2,7 miljoni eiro.

Uzņēmums iegādāsies ražošanas līniju, kas sastāv no eksperimentālas līnijas ar nevārītu iebiezināto pienu pildītu vafeļu ražošanai, vertikāla pakošanas līnija trauslo konditorejas izstrādājumu fasēšanai un pakošanai, formēšanas ruļļiem, automatizētas sistēmas sīrupu pagatavošanai, planetāra tipa miksera džema maisīšanai, metāldetektoriem līnijām un formēšanas iekārtas cepumu ražošanas līnijai.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Līvānu konditorejas izstrādājumu ražotājs SIA «Adugs Production» ar bankas «BlueOrange» finansējumu attīstībā investējis vairāk nekā 1,3 miljonus eiro.

SIA «Adugs Production» ir viens no lielākajiem konditorejas izstrādājumu ražotājiem Latvijā un visā Baltijā. Šobrīd uzņēmums ražo vairāk nekā 200 dažādu produktu veidus, to vidū cepumus, krekerus, sausiņus un vafeļu tortes. Tāpat uzņēmums ražo arī rudzu un auzu sausmaizītes, galetes un rudzu čipsus, nostiprinot savas pozīcijas veselīgo uzkodu segmentā.

Daļu «BlueOrange» piešķirtā finansējuma uzņēmums Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda (ELFLA) ietvaros izmantos jaunu ražošanas, dozēšanas un iepakošanas iekārtu iegādei, kā arī apgrozījuma celšanai. Šobrīd uzņēmums spēj saražot līdz 2000 tonnām produkcijas mēnesī.

«Investīcijas ražošanas procesu uzlabošanā ļaus attīstīt jaunus produkcijas virzienus un nostiprināt uzņēmuma pozīcijas ārvalstu noieta tirgos,» pastāstīja «Adugs» valdes loceklis Jāzeps Zukuls.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Noslēgušies vairāki SIA Adugs Production izsludinātie iekārtu iepirkumi, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Kopējā iepirkumu vērtība ir 2,3 miljoni eiro.

Uzņēmums par 628 tūkstošiem pirks automatizēto sistēmu sīrupu pagatavošanai, par 221 tūkstoti eiro – vertikālo pakošanas līniju trauslo konditorejas izstrādājumu fasēšanai un pakošanai.

Par 100 tūkstošiem iecerēts pirks metāldetektorus konditorejas izstrādājumu līnijām, bet par 612 tūkstošiem – formēšanas iekārtas cepumu ražošanas līnijai.

30 tūkstošus eiro uzņēmums ieguldīs formēšanas ruļļu iegādei konditorejas izstrādājumu līnijai, bet par 2876 eiro tas pirks planetārā tipa mikserus džema maisīšanai.

Savukārt 758 tūkstošus eiro kompānija investēs vafeļu ražošanas līnijas iegādē.

Komentāri

Pievienot komentāru
Vide

Par ilgstošu vides piesārņošanu ar neattīrītiem notekūdeņiem uzsākts kriminālprocess

Monta Glumane, 13.08.2019

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Preiļu iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļa uzsākusi kriminālprocesu par ilgstošu neattīrītu ražošanas un sadzīves notekūdeņu novadīšanu vidē, radot būtisku kaitējumu videi un valsts interesēm, informē Valsts vides dienests (VVD).

VVD Daugavpils reģionālā vides pārvalde (RVP) konstatēja, ka no 2016.gada 1.janvāra līdz 2019.gada 30.aprīlim nekustamajā īpašumā, kura īpašnieks ir SIA «LīvMet», maizes cepšanas un konditorejas izstrādājumu ražotnes SIA «Adugs Production» teritorijas tiešā tuvumā Celtniecības ielā 21A, Līvānos, vidē tika novadīti 2654,9 m3 neattīrītu ražošanas un sadzīves notekūdeņu. Vides inspektori piesārņoto platību noteica, teritorijas apsekošanā izmantojot bezpilota lidaparātu – dronu.

VVD lietā ir pieteicis materiālā zaudējuma kompensāciju par videi nodarītajiem zaudējumiem 2 436,09 eiro apmērā.

Komentāri

Pievienot komentāru