SIA Agrolats Holding palielinās apgrozījumu par vairāk nekā četriem miljoniem

2011. gada 01. septembris plkst. 11:28
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Lauksaimniecības nozaru kompāniju grupa SIA Agrolats Holdings saņēmusi apgrozāmo līdzekļu finansējumu kopumā 4,1 milj. Ls apmērā. Jauno finansējumu uzņēmums plāno izmantot, lai palielinātu darbības apjomus gan Latvijā, gan eksporta tirgos.

Finansējumu veido trīs miljoni eiro, trīs miljoni dolāru un 500 tūkst. Ls, bet finansējumu piešķīrusi Swedbank, DB pastāstīja bankas pārstāve Kristīne Jakubovska.

Agrolats Holding ietilpstošās kompānijas nodarbojas ar lauksaimniecisko ražošanu, pārstrādi, tirdzniecību un izejvielu iepirkšanu.

Agrolats līdzīpašnieks Jānis Paškausks norāda: «Attīstības pamatā ir laba komanda, kas plāno un īsteno grupas biznesa mērķus. Mūsdienās svarīga ir arī risku sadalīšana, ko palīdz sasniegt gan biznesa virzienu, gan tirgu dažādošana.»

Pērn Agrolats Holding apgrozījums jau otro gadu pēc kārtas pieaudzis gandrīz uz pusi. Agrolats grupas uzņēmumiem ir pieejamas ap 50 tūkst. tonnu graudu uzglabāšanas un apstrādes noliktavu un lauksaimniecības tehnikas nodrošinājums. Kopējais Agrolats grupas lauksamniecības zemju apstrādes apjoms sasniedz 5,5 tūkst. ha, norādīts paziņojumā.

Dalies ar šo rakstu