SIA Lattelecom mainās padomes sastāvs

2013. gada 06. februāris plkst. 10:26
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

SIA Lattelecom padomē notikušas izmaiņas, to pametot pieciem un pievienojoties diviem jauniem padomes locekļiem, liecina Lursoft dati.

SIA Lattelecom padomi pametis Somijas valstspiederīgais Juha Peka Vekstroms (Juha-Pekka Weckstrom), latvieši Uldis Ivars Grava, Raitis Tukāns un Kārlis Krēsliņš, kā arī Zviedrijas pilsone Ivonne Djerfa (Yvonne Djerf).

Izmaiņas reģistrētas 5. februārī, un tajā pašā laikā SIA Lattelecom padomei pievienojušies jauni padomes locekļi Latvijas pilsonis Jānis Brazovskis un ASV valstspiederīgais Džastins Benkrofts (Justin Wesley Bancroft). Tāpat uzņēmuma padomē darbu turpina zviedri Ove Lars Alms (Ove Lars Alm) un Joakims Rolfs Sundstroms (Joakim Rolf Sundstrom), Somijas pilsone Tīa Tuovinena (Tiia Tuovinen), kā arī latvieši Jānis Grēviņš un Gatis Kokins (padomes priekšsēdētājs).

Lattelecom valdē izmaiņas nav notikušas, un tajā darbojas valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis un valdes locekļi Gints Bukovskis, Ingrīda Rone, Uldis Tatarčuks un Igaunijas pilsone Kerli Gabriloviča.

Komunikāciju uzņēmums reģistrēts 1992. gadā, un pašlaik tā pamatkapitāls ir 146 miljoni latu.

2011. gadā uzņēmums apgrozīja 123,2 miljonus latu, un tā peļņa veidoja 21,8 miljonu latu. Vērtējot pēc apgrozīto līdzekļu apjoma, SIA Lattelecom Latvijas lielāko uzņēmumu TOP 500 sarakstā ierindojas 21. vietā.

51% Lattelecom kapitāldaļu pieder Latvijas valstij un 49% - skandināvu TeliaSonera.

Dalies ar šo rakstu