Ražošana

SIA Salas zivis iegādāsies iekārtas un transportlīdzekļus

Žanete Hāka, 14.03.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Zivju un jūras produktu importētājs Baltijas valstīs SIA Salas zivis izsludinājis vairākus iepirkumus transporta un iekārtu iegādei, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Kompānija vēlas iegādāties vakuuma pakošanas līnijas MULTIVAC R245 darba formas un piederumus. Iepirkuma paredzamā līgumcena ir 20 tūkstoši eiro. Tāpat uzņēmums vēlas iegādāties zivs kaulu izņemšanas iekārtu ar vakuuma sūkni un tvertni. Paredzamā līgumcena ir 60 tūkstoši eiro.

Kompānija par 70 tūkstošiem eiro vēlas iegādāties piecus specializētos mazgabarīta transportlīdzekļus svaigo vai atdzesēto zivju produkcijas transportēšanai, bet par 56 tūkstošiem eiro – četrus specializētos mazgabarīta transportlīdzekļus svaigo vai atdzesēto zivju produkcijas transportēšanai.

Paredzamais līguma izpildes terminņš ir šā gada decembris. Piedāvājumi pretendentiem jāiesniedz līdz 30.martam.

Iepirkumu uzņēmums īsteno ar Lauku atbalsta dienesta finansējumu.

Kā liecina Lursoft dati, uzņēmuma valdes priekšsēdētājs ir Jurijs Bezmeļņickis, bet valdē darbojas arī Aleksandrs Innuss.

Uzņēmuma apgrozījums 2014.gadā bija 32,7 miljoni eiro, bet peļņa – 508,9 tūkstoši eiro. Uzņēmuma darbinieku skaits bija 196.

Komentāri

Pievienot komentāru