SIA Valdemārs: Mums ir ilgtermiņa darbības plāns

2011. gada 21. septembris plkst. 7:42
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Lai gan Latvijas mediji, atsaucoties uz Lietuvas medijiem, publicē informāciju, ka Latvijā iepriekš pastāvīgi dzīvojošais Lietuvas Seima deputāts Valdemārs Vaļkūns izlicis pārdošanā savu biznesu Latvijā, tas gluži neatbilst patiesībai, norāda SIA Voldemārs padomes priekšsēdētāja Ilona Barkāne.

SIA Voldemārs īpašnieks Valdemārs Vaļkūns vienmēr ir bijis atvērts un gatavs uzklausīt piedāvājumus par iespējamo sadarbību, kas nekad nav liedzis veiksmīgi turpināt uzņēmuma attīstību, uzsver I. Barkāne.

«Gadījumā, ja būtu labs piedāvājums, tas tiktu izvērtēts, un domāju, ka tā rīkotos arī daudzi citi uzņēmēji, taču nav pareizi domāt, ka šobrīd notiek kāda īpaša aktivitāte, lai veiksmīgi strādājošs un peļņu nesošs uzņēmums tiktu pēc iespējas steidzīgāk pārdots,» norāda Ilona Barkāne.

Viņa pieļauj, ka lietuviešu interesēs būtu, lai V. Vaļķūns ar savu naudu veido biznesu un darba vietas Lietuvā, nevis Latvijā.

Līdz Valdemāra Vaļkūna ievēlēšanai par Lietuvas Seima deputātu viņš aktīvi vadīja kompāniju, bet nu jau vairāk nekā trīs gadus to vada profesionāla menedžeru komanda, jo Lietuvā, tāpat kā Latvijā, Seima deputāts nedrīkst ieņemt kādu citu amatu. Varbūt arī ar to ir skaidrojams, kāpēc Valdemārs Vaļkūns ir gatavs pārdod savu biznesu Latvijā, pieļauj I. Barkāne.

Tomēr klientiem un sadarbības partneriem neesot pamata satraukties, jo SIA Voldemārs ir izstrādāts ilgtermiņa attīstības plāns - vismaz nākamajiem pieciem gadiem, uzsver SIA Voldemārs padomes priekšsēdētāja.

Db.lv rakstīja, ka pārdošanā piedāvāta daudzprofilu kompānija SIA Voldemārs, kas specializējas pārtikas un nepārtikas preču ražošanā un izplatīšanā, kā arī tās īpašumā ir loģistikas centrs un biroja ēkas.

SIA Voldemārs dibināta 1992. gadā, savu biznesu uzsāka ar siera tirdzniecību, bet laika gaitā preču sortiments kļuva arvien plašāks. 2002.gadā uzņēmums uzbūvēja vienu no lielākajiem loģistikas kompleksiem Latvijā. SIA Voldemārs pazīstama gan ar Valdo, Tautas, Draugu un Pepi pārtikas produktiem un to izplatīšanu.

Dalies ar šo rakstu