Siguldas gaisa trošu vagoniņa sasvēršanās nav tikusi uzskatīta par avāriju

2014. gada 15. septembris plkst. 12:29
Autors: LETA
Dalies ar šo rakstu

Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) pārstāvji 6.septembra vakarā, kad notika Siguldas gaisa trošu vagoniņa sasvēršanās, netika informēti par notikušo tāpēc, ka sasvēršanās netika uzskatīta par avāriju, informēja SIA LGK atrakcijas pārstāvis Pēteris Pastars.

Viņš uzsvēra, ka gaisa trošu vagoniņš ir aizķēries, kas tiek uzskatīts par negadījumu, kas jau tajā pašā vakarā tika novērsts, tāpēc, viņaprāt, nav bijusi nepieciešamība sazināties ar PTAC.

Pastars atzīst, ka jau šobrīd Siguldas gaisa trošu vagoniņam ir uzstādīti jauni, drošāki drošības spilveni. Ja elektronika tomēr atkal kaut kādā veidā nenostrādās, šie gaisa spilveni novērsīs vagoniņa sasvēršanos.

Jau ziņots, ka Siguldas gaisa trošu vagoniņš 6.septembra vakarā sasvēries vagoniņa automātikas dēļ.

Kā iepriekš informēja Pastars, vagoniņa automātika nav savlaicīgi nostrādājusi, tāpēc vagoniņš iebraucis peronā, kā dēļ sasvēries.

Kļūda jau tajā pašā vakarā tika konstatēta, ar pastiprinātu uzraudzību tika palaisti divi izmēģinājuma braucieni, kuru laikā problēmu vairs nav bijis, tāpēc arī cilvēkiem tika atļauts ar to pārvietoties.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām