Silvanols veiksmīgi realizējis ERAF projektu un ražo četrus jaunus produktus

2012. gada 21. maijs plkst. 8:21
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

SIA Silvanols veiksmīgi noslēgusi ERAF projekta SIA Silvanols jauna produkta ieviešana īstenošanu.

Projekts tika realizēts 14 mēnešu laikā. Projekta mērķis bija ieviest uzņēmumā jaunu tehnisko infrastruktūru, lai ieviestu ražošanā jaunus un būtiski uzlabotus farmaceitiskos produktus.

Projekta ietvaros SIA Silvanols iegādājās 13 jaunas ražošanas iekārtas, lai izveidotu jaunu ražošanas līniju tablešu un kapsulu formu ražošanai, un ieviesa ražošanā 4 jaunus produktus – Relaxen Forte, Urisil, Calcistar + D3 un Visan Lutein redzes uzlabošanas kapsulas.

SIA Silvanols valdes priekšsēdētājs Kaspars Ivanovs: «Realizētais projekts bija secīgs un mērķtiecīgs turpinājums SIA Silvanols projektam Jauna bezatlikumu ražošanas tehnoloģijas izstrāde, ogu pārstrādei un iegūto starpproduktu izmantošana jaunu veselības veicināšanas produktu izveidei. Esam gandarīti, ka projekta ietvaros izdevās sasniegt visus projekta mērķus un plānotos rezultātus. Projekta ietvaros ieviestā tablešu ražošanas tehnoloģija ir absolūts jauninājums SIA Silvanols ražošanā. Tagad uzņēmumam būs iespēja papildināt savu produktu portfeli ar vēl vienu produktu formu – tabletēm, kas tiks izstrādātas atbilstoši starptautiskajiem kvalitātes standartiem. Nākotnē projekta ietvaros paveiktais ļaus palielināt uzņēmuma ražošanas jaudu, lai kāpinātu uzņēmuma konkurētspēju Baltijas tirgū, kā arī ļaus saglabāt līdzšinējo SIA Silvanols izaugsmes dinamiku.»

Projekta kopējās izmaksas veido 286 451, 35 LVL, no tām attiecināmās izmaksas - 274 724 LVL. Projekts tiek realizēts par Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzekļiem.

Šobrīd uzņēmuma produkcija tiek eksportēta uz Lietuvu, Igauniju, Poliju, Azerbaidžānu, Rumāniju, Čehiju, Ungāriju, Baltkrieviju, Kazahiju, Slovākiju, Armēniju un Bulgāriju.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām