Šīns: Jūrmalas rezidenci varētu pārdot par vismaz desmit miljoniem eiro

2011. gada 22. septembris plkst. 9:36
Autors: Andrejs Vaivars
Dalies ar šo rakstu

Raugoties no tirgus viedokļa, patlaban ir labs laiks Valsts prezidenta Jūrmalas rezidences pārdošanai. Par pašu īpašumu varētu iegūtu apmēram desmit miljonus eiro, kā arī vēl kādu summu papildus par to, ka iegādāta tiek tieši prezidenta rezidence. Tā intervijā laikrastam Dienas bizness norāda asociācijas LANĪDA vadītājs Edgars Šīns.

E. Šīns gan uzskata, ka pārdot rezidenci neesot pareizi. «Man šķiet, ka tā nav pareiza doma. Valsts prezidents tomēr ir viens no valsts simboliem, un tādējādi arī par simboliskām kļūst dažādas lietas, kas ir ap viņu. Saprotu, ka pašreizējā ekonomiskajā situācijā ir liels vilinājums par šo īpašumu dabūt naudu, bet tas nebūtu pareizi,» tā viņš, piebilstot, ka «pēc pārdošanas varētu nebūt labas izjūtas, redzot, kas šo īpašumu ir nopircis».

Šīns arī uzskata, ka būtu jārēķinās arī ar iespēju, ka nākamais Valsts prezidents varētu nebūt tik labi materiāli situēts kā pašreizējais un ka viņa ambīcijas varētu būt lielākas nekā iepriekšējam. «Var gadīties, ka, mainoties prezidentam, valstij nāksies meklēt līdzekļus jaunas rezidences iegādei,» norāda Šīns, paužot uzskatu, ka valstij ir jāizdomā kāds cits veids, kā labāk izmantot šo īpašumu, un ar tā pārdošanu nevajag steigties.

Atslēgvārds