Sisne Invest Riga, saņemot 3,7 miljonu eiro aizdevumu, iegādājusies viesnīcu PK Rīga

2017. gada 27. septembris plkst. 10:43
Autors: Žanete Hāka
Dalies ar šo rakstu

AS DNB banka piešķīrusi aizdevumu 3,7 miljonu eiro apmērā uzņēmumam Sisne Invest Riga, kas ar šī finansējuma palīdzību noslēdzis darījumu par viesnīcas PK Riga iegādi, informē bankas pārstāvji.

Savukārt DNB Igaunijā finansējusi viesnīcas PK Ilmarine Tallinā iegādi 4,4 miljonu eiro apmērā. Abas viesnīcas ir daļa no PK Hotels viesnīcu ķēdes. Viesnīcas pārvaldība ir paredzēta Igaunijas viesnīcu grupai BBH Hotel Group, kas pašlaik pārvalda jau četras viesnīcas Igaunijā – Laulasmaa, Hotel Euroopa, Tallinn Seaport Hotel un Hotell Susi.

Pērn tūristu skaits Latvijā pieaudzis 5 – 7 % robežās, ko pamatā nodrošinājis Rietumeiropas segments. Šī pozitīvā tendence kalpo kā īpašs stimuls tūrisma nozares pārstāvju, tostarp arī viesnīcu nepārtrauktai attīstībai, kā arī bankai uzsākot sadarbību ar aizvien jauniem nozares pārstāvjiem, skaidro Lauris Macijevskis, DNB valdes loceklis, viceprezidents.

Turklāt arī nākamgad plānots, ka pieaugums tikai palielināsies. Latvijai, jo īpaši galvaspilsētai, tiks pievērsta pastiprināta uzmanību no tūristu puses nozīmīgo pasākumu dēļ, kas norisināsies Latvijas simtgades ietvaros.

PK Hotels ir viesnīcu ķēde ar 3 atrašanās vietām Eiropā – Tallinā (Igaunija), Rīgā (Latvija) un Bādkreicnahā (Vācija). PK Hotels ir daļa no Pro Kapital Grupp ķēdes, kas ir Igaunijas vadošā nekustamo īpašumu kompānija. Uzņēmuma darbība ir vērsta uz moderniem, apjomīgiem komerciāliem un dzīvojamiem īpašumiem Baltijas valstu galvaspilsētās.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām