Jaunākais izdevums

Augstākās klases nekustamo īpašumu attīstībai Rīgā ir uzsākts jauns A klases projekts “Skanstes rezidences”, kurā būs 67 ekskluzīvi dzīvokļi, un tie atradīsies Grostonas ielā, netālu no “Arēnas Rīga”.

Šo projektu īstenos divi Igaunijas vadošie nekustamo īpašumu attīstītāji “Invego” un “Reterra" un investīcijas tiek lēstas 14 miljonu eiro apmērā.

“Skanstes rajons strauji attīstās, kļūstot arvien mūsdienīgāks un dinamiskāks, un šis jaunais dzīvojamo ēku projekts īpaši izcelsies kā mākslas arhitektūras virsotne ar ilgtspējīgiem risinājumiem,” stāsta “Invego” izpilddirektors Kristjans-Tūrs Vahi (Kristjan-Thor Vähi).

Jaunais projekts sastāvēs no divām astoņstāvu ēkām, kuras savienos kopīgs vestibils un liela pazemes autostāvvieta. "Projekta sadalīšana divās ēkās ir viena no galvenajām arhitektu vīzijas stiprajām pusēm, jo tā sniedz visiem dzīvokļiem daudz plašāku skatu un nodrošina daudz vairāk dabiskās gaismas," uzsver Kristjans-Tūrs Vahi.

Lai uzlabotu telpu mikroklimatu, katram dzīvoklim būs atsevišķa ventilācijas un dzesēšanas sistēma, kā arī apsildāmās grīdas. Ēkās būs nodrošināts pieslēgums centralizētajai siltumapgādei, un tiks izbūvēti enerģijas pāļi, kas palielinās ēku energoefektivitāti. Luksusa dizains un arhitektūra turpināsies arī ēku iekšienē interjera risinājumos un izmantojamajos materiālos.

"Pagājušajā nedēļā sākās “Skanstes rezidences” dzīvokļu pārdošana, un pirmie dzīvokļi jau ir rezervēti. Galvenais iemesls lielajai interesei ir tas, ka Rīgā jau kādu laiku nav bijis tik augstas kvalitātes dzīves vides piedāvājumu," stāsta “Invego Latvia” pārdošanas projektu vadītājs Henrijs Skujiņš.

Divās astoņstāvu ēkās tiks uzbūvēti 67 mājokļi – interesentiem izvēlei tiek piedāvāti 1-4 istabu dzīvokļi ar balkoniem un jumta terasēm. Ekskluzīvo A energoefektivitātes klases mājokļu, kas atrodas Grostonas ielā, blakus “Arēnai Rīga”, cena ir sākot no 114 900 eiro, un to būvniecību plānots pabeigt 2025. gada beigās.

Šī nav pirmā reize, kad "Invego" un "Reterra" kopā attīstīta projektu Rīgā - šobrīd norit viņu projekta “Parka Kvartāls” otrās kārtas būvniecība.

“Invego” ir viens no Igaunijas vadošajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem, kas pēdējos gados Tallinā un tās apkārtnē uzcēlis mājas vairāk nekā 1200 ģimenēm, kā arī 20 000 kvadrātmetru komercplatības. Daži no “Invego” pēdējo gadu lielākajiem projektiem ir nesen pabeigtais “Tiskreoja” rajons, kā arī “Luccaranna” un “Uus-Järveküla” dzīvojamie rajoni, kas šobrīd tiek būvēti.

“Reterra” strauji kļūst par nozīmīgu Igaunijas nekustamā īpašuma nozares dalībnieku, koncentrējoties uz dzīvojamo un komerciālo projektu īstenošanu Tallinā, Tartu un Rīgā. “Reterra” jau ir realizējuši 650 mājokļus, un uzņēmums pārvalda arī iznomājamās biznesa telpas 70 000 m2 platībā, apkalpojot tādus ievērojamus klientus kā “Telia”, “Pipedrive”, “Selver”, “Coop” un “Leonhard Weiss”.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs “Invego” uzsācis jaunā dzīvojamo māju ciemata “Vide Ādaži” projekta īstenošanu. Būvniecību veiks uzņēmums “Mitt & Perlebach”. Projektā tiks investēti 20 miljoni eiro, un pirmās mājas plānots pabeigt 2025.gada pavasarī.

“Invego” izpilddirektors Kristjans-Tūrs Vahi (Kristjan-Thor Vähi) stāsta, ka ciematā “Vide Ādaži” uzņēmums vēlas atspoguļot savu apņemšanos radīt vietu ilgtspējīgai un videi draudzīgai kopienai. “Mūsu mērķis ir nodrošināt kvalitāti un ilgtspējību. Un, ņemot vērā “Mitt & Perlebach” vairāk nekā desmit gadus ilgo pieredzi gan dzīvojamo ēku, gan citu komplicētu projektu būvniecībā, mēs esam droši, ka arī jaunā ciemata “Vide Ādaži” būvniecība notiks augstākajā līmenī,” ir pārliecināts Kristjans-Tūrs Vahi.

Būvniecības uzņēmums “Mitt & Perlebach” realizē daudzus projektus Igaunijā un arī Latvijā. Piemēram, premium klases jauno projektu “Nameja Rezidence” attīstītājs realizēs tuvāko mēnešu laikā, bet projektu “Annenhof Mājas” šā gada nogalē.

Komentāri

Pievienot komentāru