Šlesers Balvos atklāj divas tranzīta ielas

2007. gada 12. oktobris plkst. 16:23
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Šodien, 12. oktobrī satiksmes ministrs Ainārs Šlesers devies darba vizītē uz Balviem, kur viņš piedalījās divu pilsētas tranzītielu atklāšanā. Abu ielu rekonstrukcijā ieguldīts ap 3 miljoniem latu, informēja Satiksmes ministrija.

Ar tranzītielu rekonstrukcijas pabeigšanu Balvos ir noslēdzies projekts Autoceļu P35 Gulbene – Balvi – Viļaka – Vientuļi (posmā no pilsētas robežas Gulbenes pusē līdz tiltam pār Bolupi) un V490 Balvi – Kuprava (posmā no ceļa P35 līdz pilsētas robežai) rekonstrukcija Balvu pilsētā.

Rekonstruētās Stacijas un Krasta ielas atklāšanā piedalījās arī projekta pasūtītāja VAS Latvijas Valsts ceļi, AS 8CBR un citu iesaistīto uzņēmumu, kā arī Balvu pilsētas vadība. Abas rekonstruētās ielas iesvētīja Balvu Romas katoļu baznīcas prāvests Jānis Bārtulis. Pēc ielu atklāšanas pasākuma un viesu goda brauciena, ielas tika atvērtas satiksmei.

Satiksmes ministra darba vizītes noslēgumā A.Šlesers apmeklēja Kupravas pagastu, kur ar pagasta vadību un iedzīvotajiem apsprieda valsts un pašvaldību ceļu tīkla attīstības perspektīvas Viļakas novada izveidošanas kontekstā.
 

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām