Šlesers: liepājniekiem sekos arī citi

2011. gada 12. janvāris plkst. 9:43
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Partijas LPP/LC priekšsēdētāju Aināru Šleseru nesatrauc Liepājas politiķu gatavība izstāties no partijas.

Vēl jo vairāk – politiķis neslēpj, ka šim piemēram varētu sekot arī citu reģionu pārstāvji, taču tas, kā uzsvēra A.Šlesers, nav saistīts ar nesaskaņām partijas iekšienē, bet gan ar gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, kurās toni noteikšot tieši reģionālās partijas, raksta Neatkarīga.

Pēc diviem gadiem Latvijā notiks pašvaldību vēlēšanas, tādēļ A.Šlesers uzskata, ka Liepājas politiķu aiziešana no LPP/LC ir tieši saistīta ar gatavošanos šim notikumam.

DB jau rakstīja, ka no LPP/LC nolēmuši izstāties aptuveni 20 liepājnieki - LPP/LC aktīvākie biedri, to vidū partijas valdes loceklis Liepājas domes deputāts Jānis Vilnītis.

J.Vilnītis jau pērn intervijā žurnālam Saldo atzina, ka vīlies partijas darbībā. Sākotnēji uzņēmējiem bijušas labas idejas, kā izvest valsti no krīzes. Taču «/../ pienāca klāt politiķi, un daudz kas mainījās. Labās idejas netika atmestas, bet sagrozītas, piemērotas gan. Mēs jautājām, bet mūs mierināja – viss būs labi. Galu galā uzņēmēji aizgāja otrajā plānā».

Partiju nolēmuši pamest uzņēmēji Gunvaldis un Tālivaldis Vēsmiņi, ārste Laila Atiķe, uzņēmuma Elme Messer Metalurgs vadītājs Silvis Fridrihsons, uzņēmuma Liepājas metalurgs personāla daļas vadītājs Atis Deksnis, Latvijas gāzes Liepājas iecirkņa vadītājs Aivars Ķirsis un citi.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām