Nekustamais īpašums

Sludinājumu portāls ss.lv skaidro savu jauno cenu sistēmu

Lelde Petrāne, 15.12.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Sludinājumu vietne ss.lv mainījusi stratēģiju attiecībā uz sludinājumu izvietošanu. Lūgta komentēt izmaiņas, vietnes vadība biznesa portālam db.lv sniedza sekojošu komentāru:

«SS.lv vairums sadaļām samazināja cenas - sludinājumu cenas paaugstinājās tikai Transporta un Nekustamā īpašuma sadaļās, kas tagad tiek noteiktas pēc piedāvājamā objekta vērtības.

Piemēram: Lietota 45 eiro vērta telefona pārdošanas sludinājums izmaksās 35 eiro centi (iepriekš tas maksāja 77 eiro centus - maksājot ar banku starpniecību), bet 45 000 eiro vērta dzīvokļa pārdošanas sludinājuma cena tagad ir 3,50 eiro (iepriekš 1,47 eiro).

Tagad sludinājuma cena tiek noteikta taisnīgāk - lētākai precei maza cena, dārgākam piedāvājumam attiecīgi augstāka.»

Kā pārliecinājās db.lv, augot pārdodamā īpašuma cenai, sludinājuma izvietošanas cena palielinās būtiski. Tā, piemēram, par 250 000 vērta īpašuma sludinājuma izvietošanu tagad jāmaksā no 10 (maksājot no personīgā ss.lv konta) līdz pat 15 eiro (maksājot ar internetbanku vai maksājot ar kredītkarti).

Nekustamo īpašumu uzņēmuma Ober Haus - valdes priekšsēdētāja Aija Āboliņa iepriekš pauda viedokli, ka gan privātpersonas, gan atsevišķi individuālie aģenti pārdomās, vai par tik augstu maksu izvietot savus sludinājumus šai vietnē, un meklēs citas iespējas, kā parādīt objektus e-vidē. Tomēr tas arī mazinās eksperimentus ar īpašumu cenu - tirgus attīrīsies no viltus sludinājumiem.

Komentāri

Pievienot komentāru