Smiltenes Impex reģistrē 1,25 milj. Ls ķīlu

2012. gada 14. novembris plkst. 15:37
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Kokrūpniecības uzņēmums SIA Smiltenes Impex šonedēļ reģistrējis jaunu komercķīlu 1,25 milj. Ls apmērā, liecina informācija Lursoft.

Smiltenes Impex, kas nodarbojas ar skuju koku sugu – egļu un priežu – zāģbaļķu un zāģmateriālu iepirkšanu un augstas pievienotās vērtības koksnes izstrādājumu ražošanu eksportam, komercķīlu devusi a/s DNB Bank.

Pērn Smiltenes Impex investēja ievērojamus līdzekļus uzņēmuma attīstībā. Tika iegādāta apaļkoku elektroniskā 3D uzmērīšanas iekārta, kā arī ieviesta kokmateriālu plūsmas uzskaites procesu atomatizācijas sistēma, teikts uzņēmuma vadības ziņojumā.

Uzņēmuma apgrozījums 2011. gadā veidoja 7,724 milj. Ls, kas, salīdzinājumā ar 2010. gadu, ir 21% pieaugums. Pērn uzņēmums nopelnīja 188,8 tūkst. Ls, savukārt iepriekšējā pārskata gadā pelņa bija 130,7 tūkst. Ls.

Uzņēmums pilnībā pieder SIA Lemeko Impex, un Smiltenes Impex valdes priekšsēdētāja amatā darbojas Voldemārs Cirišs, bet valdes locekļa amatu ieņem Lameko Impex valdes priekšsēdētājs Andris Veide. A. Veide ieņem augstus amatus arī SIA Silva Services and Logistics un SIA EGA Birojs, kā arī ir 67% kapitāldaļu īpašnieks uzņēmumā EGA Birojs.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām