Snapchat noraidījusi trīs miljardu piedāvājumu no Facebook

2013. gada 14. novembris plkst. 10:51
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

23 gadus jaunā Evana Špīgela (Evan Spiegel) dibinātā attēlu sūtīšanas kompānija Spnapchat noraidījusi Facebook piedāvājumu to iegādāties par trīs miljardiem ASV dolāru, vēsta Wall Street Journal.

Ja Snapchat darījums tomēr notiktu, tas kļūtu par lielāko Facebook vēsturē.

Saskaņā ar vārdā nenosauktu Wall Street Journal informācijas avotu par Snapchat iegādi bez sociālā tīkla Facebook interesējas arī citas kompānijas, piemēram, Ķīnas e-komercijas uzņēmums Tencent.

Izmantojot mobilās ierīces, Snapchat patlaban ik dienas nosūta vairāk nekā 350 miljonus attēlu, norāda uzņēmuma pārstāvji. Pēdējā laikā Snapchat pakalpojuma izmantošana ir dubultojusies.

Snapchat piedāvā iespēju nosūtīt ziņojumu ar attēliem, un dažu sekunžu laikā pēc to saņemšanas, ziņojums tiek izdzēsts. Tas kalpojis par izaicinājumu hakeriem, kas radījuši dažādus paņēmienus, kas ļauj lietotājiem tomēr saglabāt aplūkoto attēlu, radot potenciālus privātuma draudus.

Uzņēmums ir radīts 2011. gadā. Pērn jūnijā Snapchat no investoriem izdevies piesaistīt 60 miljonus ASV dolāru, savukārt kompānijas vērtība tika aplēsta vairāk nekā 800 miljonu ASV dolāru vērtībā.

Db.lv jau rakstīja, ka nesen Snapchat piedzīvojis arī logotipa maiņu.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi