Šodien, 11.oktobrī, būs policijas reids

2007. gada 11. oktobris plkst. 10:03
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Šodien, 11. oktobrī, akcijas Piesprādzē! Neriskē! ietvaros notiks ceļu policijas reids, kura laikā bērni, kuri būs piesprādzējušies, saņems Pasažiera apliecību un rotaļlietu- Robi, informēja CSDD.

Turpmāk Valsts policija regulāri rīkos reidus, kuros ne vien pārbaudīs, vai bērni ir piesprādzējušies un dāvinās viņiem rotaļlietu Robi, bet arī pārbaudīs, vai viņiem ir Pasažieru apliecība. Ja bērns būs piesprādzējies, bet pasažiera apliecības viņam tomēr vēl nebūs, policijas darbinieks viņam šo dokumentu izsniegs.

Pasažieru apliecība ir dokuments, kas apliecina, ka bērni ir apguvuši pamata satiksmes noteikumus. Dokumentu jaunie satiksmes dalībnieki varēja saņemt, vai nu nosūtot uz Robja biroju Pasažieru solījumu vai pareizi izpildot internetā testu.

Mēnesi Latvijā notiek kampaņa Piesprādzē. Neriskē. Tās laikā vairāk nekā 40 000 pirmo divu klašu audzēkņi saņēma mācību grāmatiņu Droši uz ielas. Pēc mācību grāmatiņas apguves bērni tika aicināti aizpildīt Pasažiera solījumu, ar savu un vecāka parakstu apstiprināt, ka vienmēr automašīnā piesprādzēsies un ievēros citus satiksmes noteikumus. Solījumus bērni sūtīja Robja birojam, kas pretim bērniem ar DPD Latvija kurjerpasta starpniecību atsūtīja Pasažieru apliecību.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām