Šodien Dienas Biznesā: Izejvielu cenas kāpj dramatiski

2011. gada 27. janvāris plkst. 7:51
Autors: Db.lv
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Vienu no lielākajiem augļu un dārzeņu pārstrādātajiem SIA Spilva šogad būtiski ietekmējis dramatisks izejvielu kāpums. Spilvas valdes priekšsēdētāja Lolita Bemhena uzskata, ka izmaksu optimizācija jau sasniegusi galējo robežu. Viņasprāt, pircējiem vairāk jāsolidarizējas ar vietējiem ražotājiem, pērkot vietējo preci.

 

Uzsāktas apjomīgas brokeru pārbaudes
Finanšu un kapitāla tirgus komisija sākusi apjomīgu apdrošināšanas brokeru pārbaudi, jo pastāv aizdomas par neatļautu naudas piesavināšanos
Finanšu uzraugs pilnīgi visiem apdrošināšanas brokeriem, kuru skaits pārsniedz 100, izsūtījis aicinājumu atsūtīt apdrošināšanas un pārapdrošināšanas atsevišķo kontu, kuros tiek turētas apdrošināšanas un pārapdrošināšanas prēmijas un citi maksājumi, kas saņemti saskaņā ar noslēgtajiem apdrošināšanas līgumiem, apgrozījumu par 2010. gadu.

Unicredits saņem Eiropas Investīciju bankas finansējuma injekciju

Līdz rudenim UniCredit Leasing Latvijas līzinga tirgū plāno apgūt 45 milj. eiro finansējumu no Eiropas Investīciju bankas, kas šos līdzekļus aizdevusi valsts tautsaimniecības attīstībai. Līgumu ar šo organizāciju līzinga uzņēmums grasās noslēgt šodien. UniCredit Leasing vadītājs Jevgēnijs Belezjaks ir pārliecināts, ka visu šo finansējumu izdosies apgūt jau līdz šī gada vasarai. «Nav nepieciešama kristāla bumba, lai to secinātu. Līzinga tirgus nav nekas cits kā iekārtu finansēšana. Ja neviens nav investējis iekārtās pusotru vai divus gadus, agrāk vai vēlāk investīcijām ir jāatsākas,» saka J. Belezjaks.

Dalies ar šo rakstu