Sola plašāko autoizstādi Baltijā

2007. gada 09. marts plkst. 16:11
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Līdz 9. Starptautiskajai autoizstādei Rīgā Baltic International Motorshow Riga 2007 ir palicis mazliet vairāk par mēnesi un jau ilgu laiku noris nopietns un intensīvs darbs pie ekspozīcijas sagatavošanas, Db.lv BT 1 mediju koordinatore Inese Libere.

Autoizstāde "Baltic International Motorshow Riga 2007", kas notiks no 24. līdz 29. aprīlim Ķīpsalā, ir izaugusi no apmeklētājiem jau labi pazīstamās ilggadējās Starptautiskās automobiļu izstādes Rīgā "Auto". Tā šogad būšot plašākā automobiļu ekspozīcija visu Baltijas valstu autoizstāžu vēsturē, norāda izstādes organizatori.

Izstādē vienkopus būs skatāmi vairāk nekā 35 vieglo un 10 komerctransporta marku jaunākie un populārākie modeļi, no kuriem lielāko daļu varēs arī uzreiz iegādāties par īpaši izdevīgām izstādes cenām un apmaksas noteikumiem. Šobrīd līgumus par dalību izstādē jau parakstījuši šādu automobiļu marku pārstāvji: Alpina, Aston Martin, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Corvette, DAF, Dodge, Fiat, Ford, Hummer, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, KIA, Lada, Land Rover, Lexus, MAN, Maz, Mazda, Mercedes Benz, Mini, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rolls Royce, Scania, Seat, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Škoda, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Apmeklētājiem būs iespēja apskatīt itāļu dizaina leģendas Pininfarina konceptauto Ferrari rossa un jauno latviešu rallija auto OSCar O3.

Turpmāk autoizstāde Baltic International Motorshow notiks ar trīs gadu intervālu un katru gadu citā Baltijas valstī. Šogad, izņēmuma kārtā, izstāde norisināsies arī Viļņā, taču turpmāk katru gadu visā Baltijas reģionā būs tikai viena autoizstāde – 2008. gadā Tallinā, 2009. gadā Viļņā un tikai 2010. gadā atkal Rīgā.

Dalies ar šo rakstu