Šolks: ja Trikātas siers nebūtu izstājies no LPCS, šodien to izslēgtu

2011. gada 13. maijs plkst. 17:19
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Ja Trikātas siers nebūtu pats izstājies no Latvijas Piensaimnieku centrālās savienības (LPCS), šodien tas tiktu izslēgts.

Tā piektdien pēc LPCS kongresa atzina organizācijas vadītājs Jānis Šolks. Viņš uzsvēra, ka LPCS turpmāk rūpīgi uzmanīs, vai uzņēmumam netiks sniegts «slēpts atbalsts» piena rūpnīcas projekta virzīšanā.

LPCS vadītāja teiktajam piekrita arī a/s Valmieras piens valdes priekšsēdētājs Rolands Gulbis, sakot, ka «daži zēni aiziet uz ministriju un dabū augšā rūpnīcu, taču rodas jautājums - kāpēc tāda nevienlīdzīga attieksme, jo citiem šādu iespēju nav.» Mums šķiet, ka šāda rūpnīca nav vajadzīga, tomēr laiks rādīs, vai tā bijusi vajadzīga, piebilda R. Gulbis.

Jau vēstīts, ka a/s Trikātas siers izstājās no LPCS saistībā ar LPCS «agresīvo un subjektīvo nostāju pret jaunās piena rūpnīcas projektu.»  Rūpnīcu attīsta Latvijas Piens, kura sastāvā ir kooperatīvi Trikāta KS, Piena partneri KS un Dzēse. LPCS viens no šā gada galvenajiem uzdevumiem ir turpināt paust LPCS kopējo viedokli par SIA Latvijas piens aktivitātēm. 

Jāatgādina, ka Latvijas piens iesniedza tiesā prasību pret Preiļu siers un LPCS par nepatiesu ziņu atsaukšanu un 20 000 latu kompensācijas piedziņu. Prasība tiesā iesniegta saistībā ar LPCS pārstāvja a/s Preiļu siers vadītāja Jāzepa Šnepsta publiskajiem izteikumiem 15.martā, kad viņš apgalvoja, ka Latvijas piena jaunbūvējamā piena rūpnīca Jelgavā ir «naudas atmazgāšanas projekts».

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām