Somijas Pontos Group par 24.1 milj. eiro nopērk tirdzniecības centru Paņevēžā

2011. gada 07. decembris plkst. 15:47
Dalies ar šo rakstu

Lietuvas tirdzniecības centrs Babilonas I Paņevēžā pārdots privātajam Somijas investoram Pontos Group, informē darījuma konsultants Newsec.

Db.lv jau rakstīja, ka investīciju kompānija Carpathian PLC parakstījis līgumu par tirdzniecības centra Babilonas pārdošanu Lietuvā, Paņevēžā. Darījums oficiāli noslēdzies 7. decembrī.

Babilonas I ir nozīmīgs reģionālais iepirkšanās centrs. Tā platība ir 22.4 tūkst. m2. Gada laikā to apmeklē 4.5 miljoni cilvēku. Nomnieku vidū ir New Yorker, United Colors of Benetton, JYSK, Deichman, Takko Fashion, bet enkurnomnieks ir Hyper Norfa.

«Baltijas valstu ekonomika ir pārvarējusi ekonomiskās lejupslīdes un iekšējās devalvācijas procesu. Šis darījums uzrāda pieauguma tendenci Baltijas valstu nekustamo īpašumu tirgū pēc zemākā punkta sasniegšanas,» uzskata Newsec Baltic vadītājs Ričards Čepass (Ričardas Čepas). Darījumu finansējums kļuvis pieejamāks, cenas un investīciju atdeves rādītāji – pievilcīgāki par Skandināvijas rādītājiem, naudas plūsma un īpašumu nomas struktūra ir stabila – pat ar pieauguma tendenci, viņš saka. Pašlaik investīcijām Baltijas valstīs varētu būt piemērots laiks tiem, kas pazīst šo tirgu.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām