Šorīt tehnisku iemeslu dēļ uz zemes palikusi airBaltic lidmašīna

Autors: Lelde Petrāne
2010. gada 08. oktobris plkst. 15:32

Db.lv lasītājs, kuram šorīt bija jālido uz apmācībām Stokholmā, atgriezies no Rīgas lidostas tā arī nekur neaizlidojis. Reiss ticis atcelts, jo airBaltic lidmašīnai radušās tehniskas problēmas. airBaltic pārstāvis Jānis Vanags db.lv aptiprināja, ka lidmašīnai radušās tehniskas problēmas, taču sīkāku informāciju par to, kādas tieši likstas piemeklējušas lidmašīnu, nesniedza. Viņš sacīja, ka svarīgākais esot drošība. «Otrkārt, ja lidojumu nevar izpildīt, svarīgākais ir tas, kā aviokompānija rūpējas par pasažieriem,» sacīja J. Vanags.

«Atvainojamies pasažieriem par reisa Bt 101 atcelšanu tehnisku iemeslu dēļ, airBaltic prioritāte bija parūpēties par pasažieriem, kam airBaltic par saviem līdzekļiem iegādājās alternatīvas biļetes un piedāvāja kompensācijas,» akcentēja J. Vanags.

Šī nav pirmā reize, kad kādai no airBaltic lidmašīnām radušās tehniskas problēmas. Piemēram, šā gada maija beigās airBaltic lidmašīnai šasijas dēļ radās problēmas ar nosēšanos, un lidostā Rīga tādēļ tika izsludināta trauksme. Lidmašīnai galu galā izdevās veiksmīgi nosēsties.

Atslēgvārds