Sotheby’s sāk realizēt īpašumus arī Tallinā

2011. gada 18. jūlijs plkst. 12:50
Dalies ar šo rakstu

Baltic Sotheby’s International Realty atklāj filiāli Tallinā.

«Paplašināšanas plāni Baltijas valstīs apliecina mūsu apņemšanos nodrošināt piekļuvi kompānijas tīkla ekskluzīvo nekustamo īpašumu pakalpojumiem stratēģiski svarīgākajās pasaules valstīs,» izteicies Maikls Gūds (Michael R. Good), Sotheby’s International Realty izpilddirektors. Tallinas nekustamo īpašumu tirgus esot dinamisks un aizraujošs un kompānijas pasaules tīkla klientūrai būs pieeja pakalpojumiem šajā pilsētā.

Db.lv jau ziņoja, ka Baltic Sotheby’s International Realty Latvijas tirgū darbojas kopš 2010. gada pavasara, atverot biroju Rīgā, bet vēlāk, tā paša gada jūnijā – Jūrmalā. Jau tobrīd kompānijas līdzīpašnieki Vestards Rozenbergs, Leonids Kils un Ilze Mazurenko informēja par plāniem paplašināt darbību Igaunijā.

V. Rozenbergs uzskata, ka augstvērtīgo nekustamo īpašumu tirgus Baltijas reģionā ir stabils un ekonomiski stiprajā Igaunijas reģionā ir arī pieprasījums pēc šāda veida dzīvojamajiem īpašumiem.

Igaunijas biroju vadīs Rauni Tilliso (Rauni Tillisoo), kurai ir pieredze nekustamo īpašumu biznesā.

Sotheby’s International Realty starptautiskais nekustamā īpašuma aģentūru tīkls ir dibināts 1976. gadā, lai savstarpēji neatkarīgas nekustamā īpašuma aģentūras nodrošinātu ar nepieciešamo mārketinga un īpašumu piedāvājumu apmaiņas programmu

Pašlaik Sotheby’s International Realty ir vairāk nekā 11,7 tūkst. pārdošanas speciālisti aptuveni 550 birojos 44 pasaules valstīs.
 

Dalies ar šo rakstu