Špickopfs pamet darbu a/s Liepājas autobusu parks

2013. gada 14. februāris plkst. 14:52
Autors: Gunta Kursiša
Dalies ar šo rakstu

A/s Liepājas autobusu parks valdē notikušas izmaiņas, darba attiecības pārtraucot līdzšinējam valdes loceklim Oskaram Špickopfam, paziņojuši uzņēmuma pārstāvji.

Pašlaik uzņēmuma valde darbojas nepilnā sastāvā – a/s Liepājas autobusu parks valdē darbu turpina Laima Kutuzova un Māris Ārbergs (valdes priekšsēdētājs).

Uzņēmuma padomi veido padomes priekšsēdētājs Edgars Dupats, padomes priekšsēdētāja vietnieks Ronalds Fricbergs un padomes locekļi Harijs Krongorns, Mārtiņš Tīdens un Madara Šķēle.

A/s Liepājas autobusu parks reģistrēta 1991. gadā, un pastarpināti viena no lielākajiem uzņēmuma akcionāriem ir Andra Šķēles ģimene.

Uzņēmumā strādā aptuveni 225 darbinieki, un gadā tiek pārvadāti aptuveni 15 miljoni pasažieru, nobraucot kopumā aptuveni 22 miljonus kilometru. A/s Liepājas autobusu parks ir 105 autobusi, kas nodrošina pārvadājumus Liepājas pilsētā, kā arī reģionālos vietējos pārvadājumus un starppilsētu maršrutus - Liepāja – Rīga, Ventspils, Talsi, Kuldīga, Jelgava. Uzņēmums sniedz arī tehniskā servisa pakalpojumus transporta uzņēmumiem, kā arī autoostas pakalpojumus.

Jau rakstīts, ka pagājušā gada rudenī a/s Liepājas autobusu parks paplašinājās, iegādājoties taksometru kompāniju Baltic Taxi. 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām