Spodrība izstrādājusi jaunu marķējumu – Ar mīlestību no Latvijas

2011. gada 27. oktobris plkst. 15:35
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Latvijas senākais un lielākais sadzīves ķīmijas ražotājs Ķīmiskā rūpnīca Spodrība, atzīmējot deviņdesmit gadu jubileju, produktu līnijai izstrādājusi jaunu marķējumu – Ar mīlestību no Latvijas, informē uzņēmums.

«Marķējums Ar mīlestību no Latvijas simbolizē deviņdesmit gadu ilgo pieredzi mājķīmijas tirgū un klientu iegūto uzticību,» stāsta a/s Ķīmiskās rūpnīcas Spodrība mārketinga vadītāja Inga Riekstiņa.

Turpmākajā darbībā uzņēmums ieplānojis aktīvi strādāt, lai paplašinātu savas pozīcijas Baltijā. Pašreiz Spodrības gatavā produkcija tiek eksportēta uz Lietuvu, Igauniju, Islandi, Krieviju un Ukrainu, norāda uzņēmums. «Ir uzsākta aktīva sadarbība ar Kieviju, kas mūsu skatījumā ir ļoti perspektīvs tirgus. Esam ieguvuši Krievijas tirgū atzītus sertifikātus 80% produktu no visa uzņēmuma mazumtirdzniecības sortimenta,» skaidro Inga Riekstiņa.

Uzņēmums norāda, ka izstrādā arvien jaunus produktus un uzlabo jau esošo produktu receptūras.  Arī visi uzņēmuma portfelī esošie produkti tiek ražoti Latvijā.

Spodrības pirmsākumi meklējami 1921. gadā, kad Rīgā tika dibināta apavu krēmu ražotne Mednis un biedri. 1941. gadā apvienojoties vairākām fabrikām tika izveidota īmiskā rūpnīca Spodrība.

1996. gadā Spodrība tika pilnībā privatizēta un par tās pilno nosaukumu kļuva a/s Ķīmiskā rūpnīca Spodrība.

Savukārt 2006. gadā visas Spodrība akcijas iegādājās investori no Islandes, bet nākošajā gadā Spodrība savu produkciju sāka tirgot ar jaunu logotipu Seal.
 

Dalies ar šo rakstu