Enerģētika

SPRK no siltumenerģijas ražotāju reģistra izslēdz divus komersantus

Dienas Bizness, 01.10.2015

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK), veicot siltumenerģijas komersantu uzraudzību un analizējot no siltumenerģijas komersantiem saņemto informāciju, konstatēja, ka siltumenerģijas komersanti SIA Balvu enerģētikas risinājumi un SIA I.A. risinājumi gada laikā ir atkārtoti pārkāpuši Vispārējās atļaujas noteikumus enerģētikas nozarē, kas paredz informācijas iesniegšanu SPRK. Līdz ar to SPRK padome lēma par abu komersantu, kas bija reģistrējušies kā siltumenerģijas ražotāji, izslēgšanu no siltumenerģijas ražotāju reģistra.

SIA Balvu enerģētikas risinājumi un SIA I.A. risinājumi ir administratīvi sodīti divas reizes gada laikā par informācijas nesniegšanu pēc SPRK pieprasījuma.

2015.gada 14.jūlijā SIA Balvu enerģētikas risinājumi un 2015.gada 17.jūlijā SIA I.A. risinājumi tika nosūtītas vēstules ar brīdinājumu par iespēju novērst pārkāpumu un iesniegt trūkstošo informāciju SPRK noteiktajā termiņā – līdz 2015.gada 21.augustam, ko komersanti nav izdarījuši.

Ņemot vērā, ka pārkāpēji nenovērsa atkārtoto Vispārējās atļaujas noteikumu pārkāpumu līdz norādītajam laikam - 2015.gada 21.augustam, SPRK padome lēma par komersantu izslēgšanu no siltumenerģijas ražotāju reģistra.