Starptautiskā lidosta Rīga atsākusi darbu

2016. gada 17. septembris plkst. 16:10
Autors: LETA
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Starptautiskā lidosta Rīga plkst.15.55 atsākusi darbu, informēja lidostas komunikācijas vienības vadītāja Elīna Prikule.

Lidostas skrejceļš ir atbrīvots no airBaltic lidmašīnas Bombardier Q400 NextGen, kas šorīt, piedzīvojot tehniskas problēmas, lidostā veica nosēšanos paaugstinātas drošības apstākļos.

Informācija lidostas mājas lapā liecina, ka plkst.16.38 Rīgā nosēdusies pirmā lidmašīna. Tas bijis reiss Kijevas. Tāpat ieradušies reisi no Londonas, Rodas, Oslo un Amsterdamas. No lidostas pagaidām neviena lidmašīna nav pacēlusies.

Tāpat informācija lidostas mājas lapā liecina, ka vairāki reizi ir atcelti, novirzīti uz citām lidostām. Ar stipru kavēšanos plānoti gan ielidojušie, gan izlidojušie reizi.

Jau ziņots, ka šodien tehnisku iemeslu dēļ, reiss BT641 ar lidmašīnu Bombardier Q400 NextGen no Rīgas uz Cīrihi starptautiskajā lidostā Rīga veica nosēšanos paaugstinātas drošības apstākļos. Kā redzams no aculiecinieku foto, lidmašīna nolaidās ar līdz galam neizlaistu priekšējo šasiju.

airBaltic lidojuma apkalpe, stingri ievērojot standarta procedūras un instrukcijas, veica nosēšanos paaugstinātas drošības apstākļos.

 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds