Pakalpojumi

Statoil investējis 200 000 eiro saldējuma kokteiļu pašapkalpošanās automātos

Dienas Bizness, 17.07.2015

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Desmit Statoil Fuel & Retail degvielas uzpildes stacijās ieviests jauni saldējuma kokteiļu pašapkalpošanās automāti, kuros kopumā Statoil investējis ap 200 000 eiro, informē uzņēmumā.

«Mūsu veiktā aptauja rāda, ka katrs trešais klients Statoil stacijas apmeklē plašā uzkodu un dzērienu klāsta dēļ. Tāpēc likumsakarīga ir sortimenta paplašināšana ar saldējuma kokteiļiem,» stāsta Statoil Fuel & Retail Latvia veikala preču un pakalpojumu attīstības direktors Gatis Pavārs.

Kā liecina pārdošanas rezultāti, klienti augstu novērtējuši mūsu piedāvājumu, par iecienītāko kokteiļa garšu šobrīd kļuvusi zemeņu. Pārdošanas rezultāti arī parāda, ka kokteiļu pārdošana palielinās dienās, kad paaugstinās vidējā gaisa temperatūra, taču arī vēsākajās dienās kokteiļu pieprasījums ir stabils.

Saldējuma kokteiļi ir pieejami Statoil degvielas uzpildes stacijās Rīgā – Krasta ielā, Kurbada ielā, Imantā, Sarkandaugavā, Mīlgrāvī, VEF, Pļavniekos, Purvciemā, kā arī divās degvielas uzpildes stacijās ārpus Rīgas – Kandavā un Jēkabpilī. Tāpat tie pieejami stacijās, kur jau pirms vairāk nekā gada tika ieviesti PolarPop dzērienu automāti – Juglā, Vienības un Ulmaņa gatvēs.

Komentāri

Pievienot komentāru