Stendera ziepju fabrika šogad cer uz izaugsmi

2011. gada 20. janvāris plkst. 16:53
Autors: BNS
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

 Šogad Latvijas ziepju un vannas kosmētikas tirgotājs un ražotājs Stendera ziepju fabrika plāno kāpināt apgrozījumu par aptuveni 25% salīdzinājumā ar pērno gadu norāda uzņēmuma valdes locekle un lielākā īpašniece Ieva Eglīte.

Pēc viņas teiktā, pieaugums par 25% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu ir optimistiskākais plāns 2011.gadam.
Tāpat Eglīte klāstīja, ka 2011.gadā Stendera ziepju fabrika iecerējusi paplašināt tirdzniecības vietu skaitu pasaulē. «Šogad plānots atvērt piecas jaunas tirdzniecības vietas Maskavā, kā arī citos Krievijas reģionos - Sanktpēterburgā, Krasnojarskā. Varētu būt, ka tiks atvērtas arī jaunas vietas citās NVS valstīs - Baltkrievijā un Azerbaidžānā. Noteikti arī Ķīnā tiks atvērtas jaunas tirdzniecības vietas, iespējams, piecas vai pat vairāk,» norādīja uzņēmuma valdes locekle.

Tomēr viņa atzina, ka lielāks uzsvars šogad tiks likts uz uzņēmuma jau esošo tirdzniecības vietu kvalitātes, produkcijas sortimenta, kā arī mārketinga attīstību.
Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Stendera ziepju fabrika pērn strādāja ar aptuveni 3,5 miljonu latu apgrozījumu un guva aptuveni 330 tūkstošu latu peļņu. Savukārt 2009.gadā Stendera ziepju fabrikas apgrozījums bija 3,242 miljoni latu un peļņa - 179,9 tūkstoši latu, liecina Lursoft datubāzē publicētais finanšu pārskats.

Stendera ziepju fabrika ir 2001.gadā dibināts uzņēmums, kas ražo vannas un ķermeņa kosmētiku. Tas pieder Ievai Eglītei, Jānim Bērziņam un Zanei Dreimanei. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 240,5 tūkstoši latu.

Db jau vēstīja, ka pagājušā gada nogalē tiesa atzina par maksātnespējīgu SIA Stendera sabiedrību, kas tika izveidota 2004.gadā, lai rekonstruētu vējdzirnavas un izveidotu atpūtas kompleksu tīklu. Projektā bija plānots ieguldīt 3,6 milj. Ls.

J.Bērziņš toreiz norādīja, ka uztraukumam par Stendera ziepju fabrikas turpmāko attīstību nav pamata. Sākoties ekonomiskajai lejupslīdei, bija jāuzsāk mazāk veiksmīgo uzņēmumu likvidēšana, pievērošoties tikai un vienīgi Stendera ziepju fabrikas attīstības turpināšanai.

Pērn Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa par maksātnespējīgu pasludināja arī šokolādes un konditorejas izstrādājumu ražotāju Emīla Gustava šokolāde, kuras tagadējais nosaukums ir Milda 8.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām