Citas ziņas

Stradiņa slimnīcas jauno vadītāju izraudzīsies nominācijas komisija

Dienas Bizness, 13.03.2015

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Veselības ministrijas (VM) valsts sekretāre un Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (Stradiņa slimnīca) kapitāldaļu turētāja Solvita Zvidriņa izveidojusi nominācijas komisiju, kas būs atbildīga par valdes priekšsēdētāja kandidātu atlases procesu, informē VM pārstāvis Oskars Šneiders.

Par nominācijas komisijas vadītāju apstiprināta Veselības ministrijas valsts sekretāres vietniece Egita Pole, par valdes locekļiem – ministrijas Administratīvā departamenta Personāla nodaļas vadītāja Zane Fogelsone – Klodāne un ministrijas vecākais eksperts Kārlis Ketners. Novērotāja statusā ar padomdevēja tiesībām apstiprināts Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis. Novērotāja statusā tiks apstiprināts arī Stradiņa slimnīcas profesoru nominētais pārstāvis.

Nominācijas komisijas uzdevums, atbilstoši Ministru kabineta instrukcijai Nr.6, ir definēt izvirzāmos atlases kritērijus, pamatojoties uz valdes locekļiem nepieciešamo kompetenču izvērtējumu, noteikt kandidātu atbilstības novērtēšanas kārtību un veikt citus nepieciešamos pienākumus.

Jau ziņots, ka pēc Stradiņa slimnīcas valdes priekšsēdētāja Dina Šmita atkāpšanas no ieņemamā amata slimnīcas valde turpina darbu divu valdes locekļu sastāvā.

Komentāri

Pievienot komentāru