Studenti varēs praktizēties uzņēmumu vadīšanā

2011. gada 15. aprīlis plkst. 16:48
Autors: Ieva Mārtiņa
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Lai studenti – topošie uzņēmēji – apgūtu ne tikai teoriju, bet arī praktiskās iemaņas, Baltijas starptautiskajā akadēmijā uzsākts vērienīgs projekts – izveidota Biznesa tehnoloģiju laboratorija, kur studenti virtuālajā vidē var izdzīvot visus procesus, kas saistās ar uzņēmuma veidošanu un vadīšanu.

Projektu, pateicoties starptautiskā biznesa vadības sistēmu piegādātāja Epicor atbalstam, realizē Latvijas uzņēmums Bagua, Db.lv informēja kompānijā.

Baltijas Starptautiskās akadēmijas studenti šī projekta ietvaros darbosies trīs gadus – no otrā līdz ceturtajam kursam. Viņu uzdevums – izstrādāt savu virtuālo uzņēmumu, izmantojot jaunākās tehnoloģijas biznesa vidē. Ar lietišķo spēļu starpniecību studenti apgūst biznesa vadības sistēmas Epicor iScala izmantošanas iespējas. Paralēli tam tiek veicināta arī studentu savstarpējā sadarbība – izveidota iekšējās komunikācijas lapa, kas ļauj apmainīties viedokļiem, ieteikumiem, kā arī saņemt visus lekciju materiālus.

Pirmās ievadnodarbības projekta ietvaros notika jau pērn, un šogad projekts atsākts ar jaunu sparu – aprīlī plānotas vismaz trīs nodarbības. Vērtējot projekta piedāvātās iespējas, Baltijas Starptautiskās akadēmijas students Artjoms Šuļgins atzinis, ka Epicor programma ir interesenta jau tāpēc vien, ka tā dod iespēju strādāt ar jaunākajām tehnoloģijām.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām